• Головна
  • Профспілка
  • Алгоритм створення первинної організації
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Алгоритм створення первинної організації

Оцініть цю статтю
(21 Голосів)
1 етап

 

Проводите установчі збори колективу. Берете трьох сміливих і створюєте первинну профспілкову організацію на базі тієї частини де працюєте. Якщо у Вас є більше бажаючих вступити у профспілкову організацію, то краще створити профспілку, а потім прийняти всіх бажаючих. Пояснюємо чому краще троє, з січня 2016 року вступив в силу новий «Закон України про реєстрацію...» і ці троє будуть вважатися засновниками і коли Ви зареєструєтесь як юридична особа, то по вашому коду ЄДРПО на веб сайті Міністерства юстиції кожен бажаючий, в тому числі і керівництво Вашого ГУ, зможе подивиться інформацію про засновників профспілкової організації (П.І.Б домашня адреса і т.п.). Раніше, по старому закону можливо було побачити тільки керівника і все. Тобто якщо в установчому протоколі буде вісім чоловік, то їх легко потім буде відслідкувати в інтернеті.

Робите документ № 1 ("Протокол установчих зборів з додатком") з додатком – кількість 3 шт., документ № 2 ("Відомості про виборні органи профспілки") – 3 шт.

2 етап

 

Йдете у ваш районний осередок профспілки держслужбовців України – віддаєте їм документ № 3 ("Лист до районної організації")– 1 шт.; документ № 1 ("Протокол установчих зборів з додатком") з додатком1 шт.; документ № 2 (Відомості про виборні органи профспілки)1 шт. і просите їх взяти Вашу новостворену профорганізацію на проспілковий облік. Також для прискорення процесу можете зробити за них протокол про взяття вашої новоствореної організації на профоблік документ № 4 ("Протокол районної профспілкової організації") - 2 шт., та документ № 6 ("Про належність"(районна чи обласна)) – 2 шт. (один екземпляр для них, один для Вас).

Паралельно обговорюєте членські внески. Ви збираєте згідно статуту зі своїх членів 1 відсоток від щомісячної заробітної плати, із зібраної суми 30 відсотків щомісячно необхідно перераховувати районному осередку профспілки, яка Вас візьме на профобслуговування, а 70 відсотків залишається Вам. Також просите у них Статут завірений підписом і печаткою 2 шт (один екземпляр Вам, другий Ви здасте легалізатору). Також берете у них свідоцтво про реєстрацію профспілки держслужбовців України 2 шт. (один екземпляр Вам, другий Ви здасте легалізатору).

3 етап

 

Йдете до легалізатора (місцевий відділ юстиції). Здаєте їм документи:

  • № 1 з додатком ("Протокол установчих зборів з додатком");
  • № 2 ("Відомості про виборні органи профспілки");
  • № 5 (Повідомлення про належність (Ваша));
  • № 6 ("Про належність"(районна чи обласна));
  • № 7 ("Відомості про особу яка має право представляти профспілку");
  • Статут і Свідоцтво про реєстрацію профспілки держслужбовців України (які Ви взяли в районному осередку профспілки). Реєструєте свою профспілку як юридична особа, без банківського рахунку.

Після реєстрації Вашої організації отримуєте повідомлення про внесення Вашої організації до єдиної державної бази юридичних осіб.

P.s. Дата створення Вашої профспілкової організації буде вважатись -  дата проведення установчих зборів.  

Відмова районного управління юстиції в легалізації профорганізації за будь-якими іншими мотивами може бути оскаржена в судовому порядку.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ профспілка може діяти і до її легалізації.
 


Якщо документи не відображаються, очистіть кеш у Вашому веб-браузері! 


Зразки документів:

Документ №1. Протокол установчих зборів з додатком


Документ №2. Відомості про виборні органи профспілки


Документ №3. Лист до районної організації


Документ №4. Протокол районної профспілкової організації


Документ №5. Повідомлення про належність (Ваша)


Документ №6. Про належність (районна або обласна)


Документ №7. Відомості про особу яка має право представляти профспілку


Заява до реєстратора

Нова форма почала діяти з січня 2016 року.

Зверніть увагу на сторінку № 6!!!

Кількість сторінок № 6  повинна відповідати кількості працівників, які приймали участь у створенні профспілкової організації, тобто якщо в установчому протоколі записані три чоловіка, які створили профспілку – то кількість сторінок № 6 повинна бути 3 (з даними цих людей). Потрібно всю форму копіювати стільки разів, стільки засновників, а друкувати тільки 6 сторінку необхідну кількість разів.

Прочитано 11193 разів