Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Середа, 22 серпня 2018 14:34

Беззаконня управління ДСНС Запоріжжя. ВІДЕО

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

Чиновники ГУ ДСНС України в Запорізькій області — Піхуля, полковник Головань і полковник Прус "на манєже одни и те же" вважають, що державна будівля то є їх власність, а державна служба то є їх власне феодальне царство.

Написавши рапорти ще 08-08-2018р. про розірвання контракту з ГУ за пунктом - систематичне невиконання умов контракту зі сторони керівництва ми досі не отримали жодної офіційної відповіді від керівництва ГУ та жодної реакції на це (декілька дисциплінарних стягнень разом з атестаційними листами на звільнення ми отримали за цей час, а відповіді на наші рапорти - ні).

То ж ми принесли ще рапорти в управління з вимогою все ж таки надати нам офіційну відповідь і також рапорти, які аргументовано пояснюють чому ми не маємо можливості далі ходити на роботу та виконувати свої обов'язки в умовах повного беззаконня, яке чинить керівництво по відношенню до членів нашої профспілки.

На жаль адекватної поведінки від посадовців–чиновників (особливо від заступника начальника управління Голованя) ми не отримали, але рапорти "з боєм" все таки зареєстрували...

Прочитано 160 разів