• Головна
  • Новини
  • Заступник начальника ГУ Запорізької області Головань. Справедливість та неупередженість. ВІДЕО
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 26 липня 2018 13:40

Заступник начальника ГУ Запорізької області Головань. Справедливість та неупередженість. ВІДЕО

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Заступник начальника ГУ Головань - на відео в різних "іпостасіях". За всю службу не ліквідувавши жодної пожежі, ствола пожежного в руках, на пожежі не тримавши - став різко розбиратися в пожежних зілах, "тонкостях" пожежної служби, волонтерському русі та "вміло" очолювати так званні комісії з проведення так званих службових розслідувань... Профі одним словом, немає що й сказати.

Ви можете собі уявити, коли рятувальника звільняють зі служби, провівши кадрову комісію, написавши наказ про звільнення - а потім за 5 хвилин повертають працювати до підрозділу? Це все що потрібно знати про СПРАВЕДЛИВІСТЬ та НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ, яка є в нашому гарнізоні.

А тепер про сьогоднішнє, про те, від чого нормально так підгоряє у наших управлінських дармоїдів...

Сьогодні до нашого підрозділу приїздила так звана комісія «великозіркових» (управлінчеських дармоїдів). Мета приїзду - мов би проводити мов би службове розслідування за фактом чому не приїхали 2 караули на навчальний збір ЦО. При цьому так звана «комісія», а по факту угрупування головного управління (УГУ) відмовилась надати будь-які докази законності своїх дій.

Законні повноваження і права у УГУ порушувати розпорядок дня і тим самим підривати боєздатність підрозділу (у намаганні відволікати рятувальників від прямих своїх обов’язків на добовому чергуванні) були ВІДСУТНІ. Рятувальники в своїх рапортах, по факту проведення навчального збору ЦО пояснили, що наказу начальника підрозділу (законного або незаконного, обґрунтованого або необґрунтованого) про необхідність прибуття до підрозділу НЕ ОТРИМУВАЛИ!

Що ж цим особам з УГУ незрозуміло? Яке службове розслідування? Все і так розуміло – покарати треба самих себе, за порушення Кодексу цивільного захисту і інших законів Україні у тому числі і Конституції України! Навчіться управлінські дармоїди спочатку правильно (згідно статутів, чітко, зрозуміло, відповідно до повноважень, ЗАКОННО) віддавати накази підлеглим у відповідний спосіб (забезпечивши можливість їх отримувати у тому числі і за рахунок технічних засобів призначених для цього), а потім приїздить і розслідуйте!

До цього, особами з УГУ була озвучена інформація (в якості залякування рятувальників) ще про якусь там кримінальну відповідальність за неприбуття до підрозділу за сигналом навчального збору рятувальників, це при тому, що самого наказу на прибуття рятувальникам ніхто не віддавав! Юридичний відділ нашого ГУ вже неодноразово довів свою упередженість та ручний вплив зі сторони керівництва але більше ста виграних рятувальниками-профспілковцями судових позовів в 2017 році, та ті позови, що зараз знаходяться у судовому провадженні (і майбутні, ті які будуть найближчим часом подані до суду та виграні, у тому рахунку за систематичне перешкоджання профспілковій діяльності особисто на начальника ГУ Лепського О.М. а у подальшому, у разі необхідності, і на голову ДСНС) в черговий раз ДОВЕДУТЬ ПОВНУ ІМПОТЕНТНІСТЬ (профнепридатність) так званих юристів ГУ.

Наше УГУ, «молодці», працюють на повну - корупцію на навчальному пункті «в упор не бачать», начальників підрозділів – крадіїв палива та корупціонерів – не карають, крадіжку палива на АЗС – теж «не бачать», знімають з чергування рятувальників для заробляння коштів в кишеню ГУ – і це нормально, відверто брешуть судовим органам здійснюючи наклеп на рятувальників і це нормально… Жодного службового розслідування з цих питань! При цьому порушуючи права рятувальників (в черговий раз) вони ще й намагаються нас притягнути до дисциплінарної відповідальності по факту НІ ЗА ЩО! Бракує слів, навіть образливих для того, щоб охарактеризувати цю паскудність…

Купа скарг рятувальників так і залишилась без відповіді та відповідної реакції зі сторони керівництва - «відморозилося ГУ», "відморозилося" ДСНС… Але, панове керовальники – ера безкарності закінчується, і всім хто зараз віддає або виконує злочинні накази прийдеться рано чи пізно за це відповідати! "Запам'ятайте цей твіт"

Прочитано 114 разів