Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 26 липня 2018 13:31

Штабна перевірка бойового підрозділу. ВІДЕО

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Сьогодні у нас був справді насичений ранок (буде ще одне відео крім цього).

З самого ранку (але після здачі чергування) до підрозділу прибув «штабець» (штабом пожежогасіння або оперативним відділом язик не повертається їх назвати).

До нас прислали заступившу на чергування зміну штабу для того щоб у мого караулу взяти пояснення про те чого ми «завалили службу» (за твердженням штабця постовий і підмінний телефоніст "спали", я особисто не дивлячись ні на які завіряння штабних крисаків в це не вірю (аматорське відео штабпродакшн - це не доказ, а якесь homeporno для домашнього вжитку максимум).

А не вірю в сон на посту тому, що ні разу за 15 років роботи в підрозділі жодного виїзду на пожежу у нічний час наш караул НЕ ПРОСПАВ. А "посему" хай ці вудаки протруть очі, бо скоріш за все то їм все наснилося, може тому що з "бодуна" були або під транквілізаторами якимись мабуть (не можуть же здорові дядьки, офіцери вночі по кущерям лазити підкрадаючись як миші кукурудзяні до пожежної частини ?)

Чи є повноваження в працівників оперативного відділу примусово збирати пояснення у о/с підрозділів? Чи є повноваження у керівництва ГУ давати незаконні вказівки для того, щоб примушувати о/с в неробочий час (після зміни) давати якісь пояснення?

Чому представник ГУ ігнорує питання про проблеми, які озвучуються ті, що напряму стосуються боєздатності підрозділу (зокрема в практично неробочому стані пожежне авто яке знаходиться в бойовому розрахунку)? Що взагалі коїться? Цим вудакам постові на фасаді (пережиток радянського союзу) важливі, а не пожежогасіння і виконання завдань за призначенням і все що з цим пов'язано.

P.S. По факту я особисто вже маю за сьогодні незаконно накладене дисциплінарне стягнення у вигляді догани (готується позов до суду). Ще три рятувальники до незаконного покарання напоготові (ще три позови до суду).

P.P.S. Олексій Миколайович у мене тільки одне питання - ви думаєте Ви мені гірше робите? Ок, то ж чекайте в своєму елітному кабінеті профспілковий комітет, а під стінами ГУ - протестні "збори трудового колективу" разом з сім'ями рятувальників (жінками та дітьми) проти перешкоджання ВАМИ ОСОБИСТО профспілковій діяльності рятувальників - будете нам особисто (як справжній офіцер) дивлячись в очі розповідати, що за клоунаду ви розвели в ГУ і навіщо ним всім отак справно керуєте... До скорої зустрічі.

P.P.P.S Миколо Олександровичу - може вже досить закривати очі на беззаконня в Запоріжжі, яке керівництво коїть з рятувальниками? ПРИЙМІТЬ МІРИ!!! (звільнення мене з служби такою мірою не рахується, якщо що)))).

Прочитано 96 разів