• Головна
  • Новини
  • Профспілківці Запоріжжя починають цикл прямих ефірів. Відео
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 26 липня 2018 13:23

Профспілківці Запоріжжя починають цикл прямих ефірів. Відео

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Шановні друзі! У зв'язку з ситуацією яка склалася та продовжує загострюватись у взаємовідносинах між профспілкою рятувальників м. Запоріжжя та керівництвом ГУ ДСНС у Запорізькій області за рішенням колективу ми розпочинаємо цикл відео звернень у прямому етері про те, що відбувається.

Перший прямий етер відбудеться 29-го липня, приблизно в 13-00. Ми разом з моїм караулом, разом з вами (віртуально) поспілкуємося про ту ситуацію яка склалася.

Коротко анонс етеру – загальна ситуація: протягом останніх місяців профспілкою рятувальників м. Запоріжжя піднято купу питань щодо порушень прав рятувальників зі сторони керівництва.

Відповідь від керівництва як ГУ так і ДСНС – порушень немає – «у всьому винні самі рятувальники». При цьому ні реальних змін ні руху в службі в напрямку Європи НЕ МАЄ. Локальна ситуація: так як керівництву дуже не подобається коли про існуючи проблеми говорять вголос – то воно починає включати важелі і законні і незаконні щоб це припинити.

За декілька місяців до членів профспілки застосовано ряд дисциплінарних стягнень, на членів профспілки чиниться тиск з однією метою – поставити рятувальників в стойло – те місце де за думкою керівництва вони і мають постійно знаходитись.

Останній випадок про який поговоримо окремо – на днях у нас в місті для о/с підрозділів було проведено збір ЦО. Оскільки наказу відповідальних осіб (які мають законні повноваження) про необхідність прибути до підрозділу не надходило, то відповідно караули вільних змін нашого підрозділу на цей збір не прибули. Про що, нами було написано відповідні рапорти на ім'я начальника підрозділу – наказу про прибуття не було, збір ЦО не є законною підставою для понаднормової праці рятувальників.

Реакція керівництва ГУ на це – є прибуття сьогодні в ночі (приблизно в 3 години ночі) до нашого підрозділу «штабістів». Як завжди, виконуючи злочинні накази, наші «штабісти» із кінокамерою прокралися до підрозділу ПІШКИ (залишивши оперативне авто десь у підворотні у кущах).

Приїхали як виявляється планово перевіряти службу (як вона несеться і документи)))))). В подробицях у тому рахунку про їх приїзд поговоримо в прямому етері.

P.S. Вчора в Запоріжжя йшов дощ. Також він йшов і у нас в підрозділі – пів частини в калюжах.

P.P.S. В службі *опа: корупція, повальна профнепридатність керівництва, техніка і птв – лайно, в головах у керівництва – лайно, але у всьому винні рядові рятувальники – і головне щоб постовий на фасаді не спав, а ніс службу і був завжди готовий зустріти чергового начальничка, який приїздить до підрозділу щоб не вирішити проблеми а навпаки їх зробити.

Прочитано 90 разів