Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Понеділок, 04 червня 2018 16:51

Колективна скарга рятувальників Запоіржжя

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Продовжуючи тісну і плідну співпрацю профспілки рятувальників м. Запоріжжя з адміністрацією Головного управління ДСНС України в Запорізькій області повідомляю наступну інформацію: за дорученням Профспілкового комітету, сьогодні було домовлено (через приймальну ГУ) про зустріч представників Профспілкової комісії з т.в.о. начальника ГУ Володимиром Матросовим 07-06-2018р. (четвер) об 10-00 щодо питань наявності недостовірної інформації (оббрехування) стосовно дій рятувальників яка міститься в Огляді ГУ про проведення НПЗ (та декількох інших питань про порушення прав рятувальників посадовими особами ГУ).

Про результати зустрічі обов'язково буде повідомлено громадськість. Маємо надію, що після цієї зустрічі ситуація з порушенням прав рятувальників в нашому гарнізоні зміниться на краще.

Тим часом, направляємо Голові ДСНС Скаргу профспілкового комітету (та копію Колективної скарги рятувальників) про порушення діями та бездіяльністю зі сторони посадових осіб ГУ ДСНС України в Запорізькій області прав і законних інтересів рятувальників.

1

2

3

4

Прочитано 315 разів