• Головна
  • Новини
  • На замовлення вищого керівництва ДСНС в Запорізькій області
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
П'ятниця, 01 червня 2018 16:41

На замовлення вищого керівництва ДСНС в Запорізькій області

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Ті "керОвальники" ГУ ДСНС України в Запорізькій області, які не нехтують на чорне казати біле і навпаки вирішили зробити «правдивий» Огляд за результатами проведення НПЗ (нічних перевірочних занять) за участю рятувальників-профспілковців.

Ми розуміємо, що доводити цим особам (заангажованим та тим, що виконують замовлення вищого керівництва) про факти протиправності їх дій немає сенсу, тому робимо це роз'яснення виключно для громадськості.

Нашим профспілковим комітетом, рятувальниками було зроблено детальний аналіз даного Огляду (стосовно інформації про дії рятувальників ДПРЧ-6 та ДПРЧ-2 на НПЗ). За свідченнями рятувальників – учасників НПЗ, за окремими фрагментами відео з проведення НПЗ, стає зрозуміло, що в Огляді ГУ написана по більшій ступені неправдива інформація стосовно дій рятувальників! (тим посадовим особам, які мають відповідні повноваження та згодні провести незаангажований аналіз дій (з відповідними правовими наслідками для фальсифікаторів «справи») ми готові надати оригінали всього відео від першої особи з даного «НПЗ»).

Наш детальний аналіз Огляду ГУ буде оприлюднено громадськості пізніше, після зустрічі представників профспілкової Комісії з відповідальними особами ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Вбачаючи в діях керівництва ГУ ДСНС переслідування та тиск на членів профспілкової організації ми навідаємося «у гості» (за попереднім до мовленням) до відповідальних посадових осіб ГУ, для того щоб отримати від них відповіді (звісно виключно для протоколу) щодо перекручування фактів, недостовірної інформації наданої в Огляді, випадків порушення правил та порядку проведення навчань зі сторони керівників навчань.

Також нами буде передана до ГУ колективна Скарга рятувальників (на шести сторінках) на неправомірні дії керівництва (копія Скарги направляється до ДСНС України) та Скарга на злочинні дії керівництва від Профспілкової організації. Про те як пройде ця зустріч в усіх подробицях інформація загалу буде надана пізніше.

Коротка преамбула – раптові НПЗ під керівництвом ОО ОКЦ розпочалися 14-го травня. Головна мета - «поставити на місце» голову та членів профкомітету профспілкової організації рятувальників. Після оприлюднення в мережі інтернет інформації про так званні навчання, зрозумівши що такі дії дуже явно будуть схожі саме на переслідування профспілковців - поспіхом аналогічні «навчання» були проведені і з караулами других змін других підрозділів.

Треба зауважити, що за всі роки моєї служби за участю будь-якого заступника нач. управління НПЗ не проводилися ЖОДНОГО РАЗУ. Також, судячи з Огляду – дисциплінарні стягнення потрібно готувати не начальникам караулів ДПРЧ, а керівництву ГУ – бо вони запустили службу знову таки судячи з Огляду – гарнізон небоєздатний, особовий склад не навчений (чим займаються численні кабінетні спеціалісти?), техніка не боєздатна (чим займаються відповідні служби?), зв'язок на навчаннях (пожежах) практично відсутній (чим займаються відповідні служби?), керівництво навчань не здатне грамотно організувати проведення НПЗ (не знають елементарних правил їх проведення бо майже ніколи ці НПЗ не проводяться) і т.д. А рекомендувати за результатами Огляду притягнути до дисциплінарних стягнень учасників навчань (НАВЧАНЬ!!!) – це вершина безглуздя і упередженості. Навчання для того і проводяться, щоб людей навчати, показати як потрібно робити, а не для того щоб покарати.

Доповнення – всі посадові особи що попідписували та погодили цей Огляд мають пам'ятати про персональну відповідальність за протиправні дії або бездіяльність.

Відео має три епізоди (https://www.facebook.com/100001833138004/videos/2038558306215254/?t=0):
1. Коротко про саме НПЗ;
2. Коротко "розбір" НПЗ керівниками НПЗ;
3. Бонус - спілкування заступника начальника ГУ з представниками ТРК Україна та профспілкою.

1

2

Прочитано 151 разів