Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 17 травня 2018 16:18

Реагування на скаргу рятувальників м. Запоріжжя

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Нарешті, перша реакція ДСНС України на наші листи щодо співпраці! Сьогодні, комісія з внутрішньої безпеки ДСНС почала ряд заходів з реагування на скаргу рятувальників м. Запоріжжя і області і нашої профспілкової організації щодо хабарництва на навчальному пункті АРЗСП ГУ ДСНС України в Запорізькій області.

Наш профкомітет прибув для особистої зустрічі з членами комісії ДСНС. Відбулася конструктивна розмова, визначено (відкориговано) порядок опитування рятувальників, щодо безладу який коїться на навчальному пункті. Комісія настільки секретна, що не захотіла відео-фіксувати наше спілкування, щоб не створювати дискомфорт поважним особам - наполягати не стали.

Зафіксовано момент, що - всю інформацію стосовно хабарництва на навчальному пункті рятувальники надають за особистим бажанням і в той кількості в якій самі визначать для себе. При цьому мають повне право зовсім не давати ніяких пояснень.

Після спілкування з рятувальниками ДПРЧ-2, комісія назбирала добряче фактів неправомірних дій посадових осіб Навчального пункту.
Будемо з нетерпінням очікувати результати роботи комісії, у разі невідповідності їх очікуваним результатам - будемо підключати до роботи інші слідчі органи.

Дійсно дякуємо керівництву ДСНС за співпрацю, маємо надію що по іншим питанням буде також реакція з логічним фіналом для певного кола керовальників.

Прочитано 113 разів