Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Вівторок, 15 травня 2018 16:07

Упередженість у відношенні до профспілківців

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Протягом останнього місяця керівництвом ГУ (та підлеглими йому керівниками) були притягнені до дисциплінарної відповідальності (у всіх трьох випадках НЕЗАКОННО) троє рятувальників - членів вибірних органів профспілкових організацій. Така активізація в діях керівництва явно вказує на упередженість у відношенні до профспілковців та намагання чинити тиск, щоб в свою чергу перешкоджати діяльності профспілкових організацій.

Більше 40 листів - скарг, звернень, пропозицій про порушення прав рятувальників м.Запоріжжя та області направлено нашою профспілковою організацією в різні державні органи протягом останніх 1,5 місяці.

Ми продовжуємо плідно і тісно взаємодіяти і нагадуємо, що в найближчому майбутньому усі винні у протиправних діяннях стосовно тиску на рятувальників (у тому числі блазні та посіпаки керівництва) будуть неодмінно покарані згідно чинного законодавства.

Керівники ГУ ДСНС України в Запорізькій області - Ваше намагання з нас - тих хто чинить спротив системі і змушує її хоча б трохи реально рухатись вперед, зробити "зальотчиків" марні, смішні і безглузді. Ваше намагання залякати рятувальників - членів профспілкових організацій можливими "репресіями" та показовою "розправою" такі ж смішні і недолугі. Можливо, хтось з наших рядів "засцить" і втече, але кістяк профспілки стане (і стає) більш сильним і згуртованим - і в цьому ви зможете переконатись найближчим часом))).

Далі буде!

Прочитано 77 разів