• Головна
  • Новини
  • Створено та зареєстровано ще одну Первинну профспілкову організації рятувальників в Запорізькій області
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 10 лютого 2018 15:09

Створено та зареєстровано ще одну Первинну профспілкову організації рятувальників в Запорізькій області

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

Рятувальники України - беріть приклад, не залишайтесь в стороні від еволюційних процесів - лише від нас залежать позитивні зрушення в ДСНС. Об'єднуємося! Разом - змінимо систему!

Від майже всього трудового колективу (рятувальників) ДПРЧ-18 м.Вільнянськ, Запорізької області вітаємо керівництво частини з насправді історичною подією для нас усіх – створення та реєстрації у підрозділі Первинної профспілкової організації рятувальників!

1

Відповідного листа, про створення організації нами направлено до керівництва ГУ ДСНС області.

До лав новоствореної профспілкової організації були прийняті усі бажаючі рятувальники підрозділу (загальна кількість членів профспілкової організації сягає більше 20 рятувальників). На загальних зборах членами організації було обрано керівні органи та визначено і затверджено план дій на найближчий час.

2

Основним завданням роботи профспілкової організації є захист конституційних, соціально-економічних, професійних та трудових прав і свобод рятувальників та членів їх сімей.

Об’єднавши зусилля разом з іншими профспілковими організаціями рятувальників Запорізької області, під проводом всеукраїнської організації рятувальників Громадської спілки Бойкот пожежних України, шляхом спільного з керівництвом ГУ ДСНС в Запорізькій області конструктивного підходу до вирішення проблемних питань ми розпочинаємо свою роботу на шляху до справжньої європейської служби порятунку!

Разом до перемоги!

3

Прочитано 344 разів