Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Неділя, 17 грудня 2017 00:19

Відповідь від Федерації профспілок України

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Нарешті ми отримали чітку відповідь на своє Звернення, щодо порушення прав рятувальників керівництвом ДСНС.

Федерація профспілок України чітко визначила, що запропоновані ДСНС «вдосконалення» законодавства з питань цивільного захисту не відповідають нормам положень чинного національного законодавства та нормам міжнародного права, а його прийняття у внесеній редакції призведе до прямого порушення ратифікованої Україною Конвенції Міжнародної організації праці і навіть Загальної декларації прав людини.

З усіх відповідей міністерств та відомств, до яких звернулося Правління Бойкоту видно, що "прогресивні та соціально-позитивні" правки керівництва ДСНС до Кодексу цивільного захисту України, якими знищуються залишки прав (не обов'язків) рятувальників, міністерства та відомства дізнаються саме зі Звернення Спілки, хоча керівництво ДСНС стверджує, що направило проекти змін Кодексу до відповідних органів на експертизу відповідності правам людини. Знову Бойкот зловив «Ч.М.О.шників» на брехні. Тишком – нишком злочинці-чиновники намагалися провести ганебні зміни до законодавства.

Куди будете тікати, панове після вже скорої зміни влади? Напевно, варіантів для вашого "шобла" не багато - до Зімбабве чи до Рашки, бо Європа вас не прийме і поверне в кайданках до українських в'язниць.

1

2

3

4

Прочитано 229 разів