Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 16 грудня 2017 23:55

Тест на професійну придатність державних службовців

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Продовжується тест на професійну придатність державних службовців вищих органів держави щодо адекватності реагування на законну вимогу громадян (службовців) привести чинне законодавство України у відповідність з міжнародним законодавством та Конституцією України, яке злочинна влада Януковича спаплюжила, а його наступники продовжують порушувати.

Натомість, Міністерство юстиції України після улюбленого принципу держструктур перелічувати витяги зі своїх керуючих документів (мабуть вважають нас за дурнів і думають, що ми їх не читаємо) визначило, що розгляд порушеного нами питання входить в компетенцію МВС та Мінсоцполітики України.

Але все ж таки зазначили, і це важливо, що «…подані зауваження та пропозиції будуть розглянуті в разі надходження законопроекту ДСНС до Мін’юсту для здійснення правової експертизи».

Що можна очікувати від МВС, яке “кришує” не лише протиправну, але і злочинну діяльність керівництва нашої служби? Правильно – копію тексту позиції ДСНС «один в один» і все, більше нічого!

А що ж держсекретар Мінсоцполітики? Нас, практиків-правозахисників, бажає ознайомити з нормами Кодексу цивільного захисту використовуючи при цьому деякі закони, як ЗУ «Про пожежну безпеку», який вже декілька років як втратив свою чинність.

Він вказує нам, що 20 статтею цього Закону (закону, що вже не діє) передбачене право на створення пожежними своїх профспілок !!!

Більшість тексту відписки стосується права на страйк, яке ми в своїй програмі реформування теж згадуємо, але наше Звернення містило вимоги щодо оскарження позбавлення права рятувальників не лише створювати свої профспілкові організації, але і бути членами вже створених профспілок, а не права на страйк.

Мабуть пану Іванкевичу наші ДСНСівські «локшиноблуди» не знали як задурити голову, тай придумали саме цю «відмазку» - немов рятувальникам потрібна профспілка лише для страйкування. Маніпулятори недороблені!

Хоча ми звісно не приховуємо, право на страйк ми будемо обов'язково у подальшій боротьбі вимагати тому, що воно існує у всіх пожежних профспілок Заходу і є дієвим важелем впливу на будь-яку адміністрацію.

Історія буде мати продовження в наших наступних постах.

Голова ГС БПУ, Л. Майороші

1

2

3

4

5

6

Прочитано 253 разів