Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 16 грудня 2017 23:38

Відповідь від Олега Ляшка

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Єдиним депутатом, який з легкістю, навіть не застосовуючи зусилля депутатської фракції Верховної Ради України, яку він очолює, міг би, якщо захотів, вирішити підняте Спілкою питання, щодо порушення керівництвом ДСНС України громадських права та свобод рятувальників є славнозвісний пан Ляшко.

Всім відомі його тісний зв'язок і співпраця (основою якої, звісно, є його матеріальна зацікавленість) з керівництвом ДСНС України, його вплив на призначення на «високі» керівні посади в Службі, участь у розподілі бюджетних коштів, тощо.

В своєму репертуарі, разом з ДСНСівськими клоунами, пан Олег закликає нас, громадські організації ДСНС підтримати його особисто, та його політичну силу, а він, натомість обіцяє у вирішенні нашого питання «працювати з відповідними Комітетами Верховної Ради». Обіцянка – цяцянка.

Натомість, якщо б кожний депутат, з числа тих, до яких ми звернулися (а їх декілька десятків), не лише взяв до уваги приведені нами факти порушень прав рятувальників керівництвом ДСНС України, але і звернувся за поясненнями до керівництва держави, як наприклад це зробив представник профспілок України у Верховній Раді України народний депутат Сергій Каплін, то можливо керівники міністерств та відомств приділили б більше уваги на скарги громадськості, щодо продовження компанією Чечоткіна злочинної практики системи Януковича - ганебного наступу на права людей.

Голова ГС БПУ Майороші Л.Ю.

4

2

3

1

Прочитано 234 разів