Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Вівторок, 21 листопада 2017 23:32

Реакція владних структур на звернення Бойкоту

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

Ми продовжуємо знайомити громадськість, небайдужу до порушень прав рятувальників, самих рятувальників, їх керівників, з реакцією владних структур на звернення Бойкоту, щодо намагання керівництва ДСНС ще більше звузити конституційні права та свободи відважних українських вогнеборців.

Нам продовжують надходити відповіді від Народних депутатів, державних органів, відомств та Профспілок України. Спілка, разом з профспілковими організаціями рятувальників, отримала листи також і від керівництва ДСНС України, які продовжують наповнювати свої відповіді «пустим» змістом з “незгасаємою”  тупістю щоразу.

Наслідком таких відповідей стало те, що вищі органи державної влади почали вимагати від ДСНС надати їм, а також і нам, як представникам частини громадянського суспільства, чіткі пояснення щодо своїх намірів звузити громадські права частини українського народу, якою є особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів, робота яких пов’язана з ризиком для життя.

До речі, раніше ми вже знайомили вас з тією порочною практикою, коли розгляд скарги чи звернення суб’єктом владних повноважень направляється на розгляд органу чи особи, дії чи бездіяльність яких оскаржується. Це протизаконно. Але нажаль, навряд чи, деякі керівники сьогоднішньої влади, розуміють протиправність цього і саме тому до нас найчастіше надходять «порожні» листи однокового змісту, з яким ви маєте можливість ознайомлюватись.

Однак, по суті листа від ДСНС ми все ж таки маємо дещо прокоментувати. Так ось, ще одним підтвердженням абсолютної „неграмотності” в суспільних та громадсько-правових питаннях, так званих „танкістів ДСНС”, яким теж є пан Білошицький – заступник Голови ДСНС, є його відповідь.

Якщо провести аналіз боротьби за громадські права військовослужбовців (соціальний захист, пенсійне забезпечення), то здається, що в більшості випадків вони „прозрівають” лише виходячи на пенсію, а під час служби готові виконувати любі незаконні та протиправні накази та розпорядження не зважаючи ні на права ні на свободи...

Так звана „розумова обмеженість” деяких колишніх військовослужбовців (як правило тих, які перебували на високих посадах) в цивільному житті (державній службі) обумовлена звичкою бездумно виконувати накази, і неможливістю усвідомити (навіть просто фізично сприйняти) те, що у людини, громадянина, в широкому суспільстві, в державі існують не лише обов’язки але і права, що є одним зі стовпів устрою цивілізованої демократичної держави.

Так і в даному випадку, звикши керувати у військах за принципом „Я начальник - ти дурень” такі «колишні військові» продовжують бездумно „гнуть” свою лінію щодо мілітаризації ДСНС, яка до речі заборонена Указом Президента України.

Загострюю вашу увагу на тому, що словами Руслана Миколайовича (заступника голови ДСНС), проект Закону (з ганебними пропозиціями) був направлений на погодження з всеукраїнськими профспілками, обходячи галузеві профорганізації рятувальників які існують в ДСНС. Може ми, професіонали-практики, на відміну від «рятувальників» сидячих в кабінетах та на складах (потоках) ресурсного забезпечення, безпосередньо виконуємо завдання по боротьбі з НС, краще за всеукраїнські профспілки знаємо, які зміни у законодавстві „по формуванню та реалізації державної соціальної політики” нам потрібні?

То ж може треба було б запитати та прислухатись до нас? Хоча б як не за поваги (на це навіть немає розрахунку, бо ви не відчували на собі ніколи справжні тяготи що супроводжують роботу рятувальників), а елементарно із-за подяки, за те, що живите та паразитуєте за наш рахунок, за рахунок простих рятувальників?

З подивом дізнаємось від пана Руслана, що громадяни України, відповідно до 36 статті Конституції, мають право на участь в професійних спілках. Але водночас, як би ненав'язливо, він нам нагадує, що Кодексом Цивільного захисту таке право для нас було обмежене. А Ви пане Руслане лише 36 статтю Конституції читали? Чи Ви взагалі не звикли читати та підписуєте не читаючи все те, що Ваша чисельна свита (неграмотні помічники) Вам пише?

Ви прочитайте 22 статтю Конституції, згідно якої заборонено звужувати вже існуючі права та свободи. Тому нагадаю вам танкістам, що може в танкових військах та їх нормативних документах і не було прав на створення та участь у профспілках, а у нас рятувальників та пожежних це право, до узурпації влади та беззаконня бандою Януковича, існувало в Законах Про пожежну безпеку та Аварійно-рятувальні служби. І навіть придурку-юристу, який купує собі диплом зрозуміло з цієї норми, що зникнення цих прав з Кодексу при скасуванні чинності цих законів є порушенням Конституції України (а це злочин)!

Коли людина є свідком, і не дай бог учасником, якогось злочину то йому не треба рішення суду, щоб для себе визначити та знати хто є злочинцем, а хто від цього потерпає.

Так можливо пора привести протизаконні, антилюдські норми у відповідність не лише міжнародного, але як мінімум, українського законодавства? Чи ви є залишками януковичської банди і закони для вас «неписані»? І останнє, ремарка щодо Вашого крайнього речення, де зазначаєте, що певним категоріям осіб чинним законодавством заборонено членство в профспілках.

Отямтеся Руслане! Ви разом з Миколою ще не прокинулись з радянських часів! Заборонено? Кому? Пожежні ніколи не були військовослужбовцями і тепер теж рятувальники є особи лише з спеціальними (НЕ ВіЙСЬКОВИМИ!!!) званнями. При цьому, чомусь у пожежних та поліцейських всього світу є право перебувати в профспілці, УВАГА - навіть нашим, українським поліцейським це дозволено, а українським рятувальникам ні?

Ви панове, разом з Миколою, якщо ностальгуєте за  військами та солдафонством, то йдіть до війська і вперед, показуйте приклад як захищати Батьківщину треба (до речі, під час другої світової війни радянські трактористи сідали за важелі танків, то ми впевнені - й ви зараз справитесь).

П.С. Цей матеріал ніяк не стосується справжніх Танкістів, тих які зараз захищають Батьківщину, мова йде лише про наших «танкістів», тих що протирають своїми товстими сідницями штані дорогих костюмів в чисельних кабінетах апарату ДСНС. 

№171 min

№172 min

№173 min

дснс min

дснс1 min

Прочитано 201 разів