• Головна
  • Новини
  • Продовжують надходити відповіді на листи Спілки про порушення прав та свобод рятувальників
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Понеділок, 06 листопада 2017 21:05

Продовжують надходити відповіді на листи Спілки про порушення прав та свобод рятувальників

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

До громадської спілки «Бойкот пожежних України» продовжують надходити листи від Народних депутатів України та депутатських фракцій Верховної Ради на звернення по питанню порушення керівництвом ДСНС України прав та свобод рятувальників.

Декілька ремарок по деяким з цих листів.

Не зовсім зрозуміло, але чомусь Голова фракції «Народний фронт» М.Бурбак, вирішив що інформацію ГС БПУ про порушення Конституції України керівництвом ДСНС краще «опрацює» Комітет ВРУ з питань забезпечення правоохоронної діяльності. Але в нашій країні відомо усім, навіть більш-менш здоровим людям, що більшість військових високопосадовців нічого не тямлять в правах людини. Мозок у таких людей зашорений як у коней, і ні ліворуч, ані праворуч вони ні думати, ані бачити не вміють - то який же сенс звертатися до них по питанню порушень прав людей?...

Натомість керівництво фракції БПП, на диво, абсолютно вірно визначило, що законопроект має «погоджуватись з уповноваженими представниками всеукраїнських профспілок, їх об’єднань ….» (до яких теж звернулася не лише наша Спілка, але і низка первинних профорганізацій рятувальників зі всієї України). Але при цьому вони, як і Адміністрація Президента, надсилають наше звернення для вирішення, органу діяльність, якого ми оскаржуємо! Синхронна (з Адміністрацією), але нажаль, не високоінтелектуальна робота, нічого не скажеш…

«Відписався» і секретаріат фракції «ВО Батьківщина». Не вистачає часу на гострі питання порушень прав людини серед тисяч рятувальників ні у Голови, ні у заступників фракції, і навіть у керівника секретаріату фракції. Добре хоча б заступник щось відповів.

Чекаємо змістовних відповідей від фракції ВР « Самопомочі» та «Радикальної партії Олега Ляшка», хоча від останнього прийшов особистий «лист» з яким ми ознайомимо вас в наступному повідомленні (буде весело).

Все ще продовжують очікувати відповідей на звернення від Федерації профспілок та Профспілки працівників держустанов України низка Первинних профспілкових організацій рятувальників України.

Голова Правління Майороші Л.Ю.

23244190 1969953309923260 8632450690658022524 n min

Прочитано 263 разів