• Головна
  • Новини
  • Відповідь від Адміністрації Президента. Цирк продовжується.
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
П'ятниця, 03 листопада 2017 20:42

Відповідь від Адміністрації Президента. Цирк продовжується.

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

На звернення Спілки до державних та правоохоронних органів, Президента та народних депутатів України про факт намагання в котрий раз керівництвом ДСНС України здійснити наругу над правами та свободами рятувальників, ми почали отримувати першу реакцію, в одних випадках адекватну, в інших популістську і навіть неадекватну.

Громадськість має право, і ми в цьому зацікавлені, знати в усіх подробицях про перебіг подій. Хто як себе проявив ми Вам найближчим часом доповімо, залишивши самі «розумні» (ДСНСівські) відповіді на останок.

Розпочнемо з так званого «Гаранта»...

Відповідно до 102 статті Основного Закону України, Президент України є гарантом не лише державного суверенітету, територіальної цілісності України, але і дотримання вимог Конституції України, прав і свобод людини, і кожного громадянина.

Має бути логічним серед адекватних та нормальних людей, тим паче держави, яка декларує європейські цінності, коли до нього чи його адміністрації звертається людина, а в даному випадку Громадська Спілка, яка об'єднує низку інших громадських організації зі всієї України, з інформацією про порушення прав і свобод десятка тисяч рятувальників (громадян України) дати розпорядження вияснити суть справи і в разі підтвердження фактів прийняти всі можливі заходи щодо припинення неподобств та притягнення винних державних посадовців до відповідальності. Якщо ні, то відповідальність за існування порушень цих прав лягає на плечі самому голові держави.

А що на справді робить наш «Гарант»? Він (його численна адміністрація) просто порушують Закони України, "начхавши" на них.

Стаття 40 Конституції України, зазначає, що органи державної влади та їх посадові і службові особи зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян»: заборонено відмовляти в прийнятті та розгляді звернення. Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

Але забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Нагадуємо, що громадські організації разом зі Спілкою оскаржують дії керівництва ДСНС. Що робить Президент? Направляє їх для розгляду в ДСНС.

Невже в цілій Адміністрації Президента нема особи, яка б дала фахову юридичну оцінку протиправним діям керівництва ДСНС та вимагала б від них усунення беззаконня???!!!

З питанням: «Порушуючи норми Конституції та закону України чи є злочинцем Президент України?», визначатися кожному самостійно, для нас відповідь вже вкрай очевидна … (про реакцію народних депутатів та фракцій ВР, в наступному пості, далі буде).

Голова ГС БПУ Майороші Л.Ю.

Відповідь Адміністрації Президента України

Прочитано 262 разів