Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Понеділок, 30 жовтня 2017 23:17

За визволення України від олігархів та зрадників

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Громадська спілка “Бойкот пожежних України” об’єднує сміливих рятувальників з різних областей України, є недержавним, неприбутковим, непідприємницьким, неполітичним громадським об’єднанням, та ставить за мету і завдання реалізацію та захист конституційних, соціально-економічних, професійних та трудових прав і свобод працівників (осіб рядового та начальницького складу, робітників і службовців) пожежно-рятувальних підрозділів України та членів їх сімей, реформування системи Цивільного захисту.

З моменту створення, на протязі кількох років ми різними шляхами намагаємося вплинути на керівництво ДСНС та інші державні органи для того, щоб в нашій службі відбулися системні і якісні зміни. Але всі наші намагання (за виключенням невеликих зрушень) залишаються даремними. А СИСТЕМА навпаки, руками посіпак (керівників різного рівня) здійснює неймовірний спротив будь-яким позитивним зрушенням та змінам у пожежно-рятувальній службі.

Це відбувається в тому числі і тому, що дії (бездіяльність) керівництва ДСНС в Києві та в областях «кришується» вищими ешелонами влади – владним «керовальникам» якісні зміни не на часі та не потрібні.

Тому, ураховуючи реалії сьогодення (стан справ в якому опинилася наша держава та відповідно служба), ми вважаємо за край необхідними і єдине можливими, для якісних позитивних змін в Україні, ті заходи активної громадськості (об’єднання справжніх патріотів України, військових під гаслом "За визволення України від олігархів та зрадників»), які зараз відбуваються під Верховною Радою у Києві.

Громадська спілка (яка згідно з своїм Статутом є аполітичним громадським об’єднанням) повністю солідарна з вимогами, що ставлять до влади військові, підтримує їх та буде усіма можливими шляхами допомагати ветеранам війни за незалежність України у втіленні заявлених гасел у життя.

Прочитано 175 разів