Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Вівторок, 05 вересня 2017 21:25

Президенту України. Аваков "криша" Волобуєва?

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Діяльність Аваково-Чечоткінського угрупування вкотре цинічно підтверджує, що закони України не для них. Ви знаєте, що Бойкоту разом з іншими активістами вдалося добитись справедливості у питанні скасування незаконно притягнення командира відділення М. Кокарєва до дисциплінарної відповідальності.

Совкова корумпована система під керівництвом Шуріка-харківського (Волобуєва) не змогли купити в Харківському апеляційному адмінсуді належне для них рішення. Бойкот вимагав від Міністра притягнення до відповідальності керівників винних в незаконному притягненні до дисциплінарної відповідальності підлеглого, як і вимагає Закон України про Дисциплінарний статут ЦЗ. Але Аваков і п....братія ігнорують вимоги Закону. Тому мають відповідати в суді. Напевно, що громадськість підтримає намагання Бойкоту притягнути Міністра до відповідальності. Ми будемо вимагати від суду порушення кримінальної справи проти нього за злочинну бездіяльність, ігнорування звернень громадських організацій та порушення вимог Законів України. Маємо надію надати широкого розголосу цього неподобства в ЗМІ.

Адміністрація Президента України

Шановний Петре Олексійовичу!

Лозунг про те, що «Свобода – це наша релігія», який майорів на Хрещатику під час параду до Дня Незалежності України, дуже точне і вдале визначення ідеї дійсно активного і не байдужого громадянського суспільства нашої держави, яка мабуть не притаманна деяким іншим народам.

Нажаль, стверджувати, що цей принцип відноситься і до всієї нашої державної системи неможливо.
Представники попередньої системи поневолення своїх громадян нікуди не зникли, вони продовжують займати високі посади і зловживаючи владою паплюжити цим ідеї Майдану та Революції Гідності.

Прикро констатувати той факт, що під час військової агресії проти нашої держави ми маємо не менш загрозливого ворога в середині держави, в особі державних чиновників, які переслідуючи громадських активістів намагаються знищити їх морально та фізично виштовхати їх з служби в державних органах.

Органи державної влади та посадові особи, які їх представляють зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Правління Громадської спілки неодноразово інформувало посадових осіб МВС України про зловживання, які відбуваються в головних управліннях ДСНС України.

Нажаль, МВС проігнорувало наші повідомлення про ці зловживання, наприклад по Харківській області, чим підтвердило чутки про те, що саме пан Аваков А.Б., як минулий керівник цієї області, прикриває (кришує) беззаконня в системі ДСНС, яке там твориться.
Так, в 2016 році, безпідставно та незаконно, зловживаючи владою та службовим становищем, втручаючись в статутну діяльність профспілкової організації, з метою тиску на членів непідконтрольної керівництву ГУ громадської організації, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області, О. Волобуєв притягнув до дисциплінарної відповідальності командира відділення, члена профспілкового комітету, М. Кокарєва.

Відповідно до Дисциплінарного статуту Служби цивільного захисту, перед зверненням до судових органів, намагаючись відновити справедливість М. Кокарєв оскаржив незаконний наказ до ДСНС. Не розбираючись в суті справи (зважаючи на термін розгляду скарги) керівництво ДСНС України , в листі заступника начальника служби Р. Білошицького від 14.07.2016 року № 03-10082/284 відмовилось скасувати незаконне рішення О. Волобуєва, чим фактично має поділяти з ним відповідальність за незаконні дії.

07 лютого поточного року Колегія суддів Харківського Апеляційного адміністративного суду винесла Постанову (по справі № 820/3837/16), яка вступила в силу з моменту її оголошення, про те, що Наказ Волобуєва в частині притягнення командира відділення М.Кокарєва до дисциплінарної відповідальності (суворої догани) – скасовано.

Рішення суду чітке: «… притягнення до дисциплінарної відповідальності Кокарева М. О. та накладання на нього дисциплінарного стягнення у вигляді суворої догани є безпідставним та неправомірним, відповідний наказ в цій частині не є законним,...»

Зараз, громадськість має пересвідчитись у тому що Ви підтвердите - чинне законодавство розповсюджується на всіх, не залежно від посади. А Закон України “Про дисциплінарний статут служби цивільного захисту” чітко визначає , що:

  • «Накази мають віддаватись на основі законодавства і не принижувати честі та гідності підлеглих»(ст..17).
  • Начальник несе відповідальність за відданий (виданий) наказ чи розпорядження, його відповідність законодавству, за зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень та службову недбалість під час віддання (видання) наказу чи розпорядження, а також за невжиття заходів для забезпечення його виконання.(ст..20)
  • За віддання (видання) та виконання явно злочинного наказу чи розпорядження винні особи притягуються до відповідальності згідно із законом. Відповідальність згідно із законом визначається за пряме чи опосередковане віддання (видання) злочинного наказу, а також щодо осіб начальницького складу, які внаслідок своїх посадових та службових обов'язків могли, але не запобігли виконанню злочинного наказу чи розпорядження, про які їм було відомо (злочинна бездіяльність)(ст..23)

Тому абсолютно підставно вважати, що тепер має бути притягнений до відповідальності громадянин О.Волобуєв за безпідставне притягнення до дисциплінарної відповідальності підлеглого.

Неповинен уникнути відповідальності і пан М.О Чечоткін або хтось з його замів, які розглядали скаргу Кокарєва на безпідставне притягнення його до дисциплінарного відповідальності і недбало віднеслися до його рапорту про оскарження накладеного на нього стягнення. Авжеж згідно ст. 92 Дисциплінарного статуту «Старший начальник має право посилити дисциплінарне стягнення, … або скасувати дисциплінарне стягнення, якщо визнає, що воно накладено безпідставно».

Громадська спілка, первинні профспілкові організації рятувальників, громадські активісти міста Харкова вимагають притягнути до відповідальності (аж до звільнення з посад) посадових осіб ГУ ДСНС України та ДСНС України за зловживання владою та службовим становищем, службову недбалість, незаконне та безпідставне притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників громадських організацій, їх переслідування, паплюження їх честі та гідності.

Наша Спілка, яка об’єднує громадські організації рятувальників та громадських активістів Закарпаття, Львівської, Волинської, Житомирської, Чернігівської, Полтавської, Запоріжської, Харківської, Луганської та Донецької областей звертається до Вас, як Гаранта наших громадянських (конституційних) прав та свобод вплинути на беззаконня та ігнорування посадовими особами МВС України, особисто А.Б. Аваковим наших звернень та фактів грубих порушень чинного законодавства державними посадовцями.

Ми, вогнеборці, що загартовані в боротьбі з природними стихіями, вимушені тратити свій вільний час та здоров’я на боротьбу з нікчемними державними посадовцями, які ніколи не стояли і не будуть стояти з нами пліч опліч в воді чи полум’ї . Пожежних доводять до того стану, коли вони вже не будуть покладатися на мирні засоби вирішення конфліктів, а вимушені будемо взятися за свої пожежні сокири. Цього треба уникнути!!!

Метод «Майдану» не має бути єдиним методом доведення громадянами своєї правоти!!!

1

2

3

Прочитано 241 разів