• Головна
  • Новини
  • Керівництво ГУ ДСНС у Полтавській області продовжує переслідування громадських активістів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 29 липня 2017 14:16

Керівництво ГУ ДСНС у Полтавській області продовжує переслідування громадських активістів

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Начальник ГУ в Полтавській області Салогуб вирішив піти по шляху начальника ГУ в Харківській області Волобуєва. Хлопці, ви ж не безсмертні, і ваша "криша" не буде вічною, одумайтесь! Також на старість, коли посади вже не буде, проходячи по вулиці ви будете приходити до дому з запльованою спиною, а може і мордякою...

Керівництво ГУ ДСНС у Полтавській області продовжує переслідування громадських активістів, які ні чим не порушують, а навпаки користуються своїми правами. Тому, Правління спілки ініціює порушення кримінальної справи по питанню скоєння злочину В.А. Салогубом з подальшим притягненням його до відповідальності відповідно до ст. 170 Кримінального Кодексу України.

Головне Управління НП
в Полтавській області
копії: Прокуратура Полтавської області
Генеральна прокуратура України

Органи державної влади та посадові особи, які їх представляють зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Основний Закон визначає в України дію принципу верховенства права.

Раніше ми повідомляли органи державної влади та вищих посадових осіб про протиправні, і ті, що мають явні злочинні відтінки, дії деяких посадових осіб головних управлінь та самого ДСНС України (зокрема Донецької, Луганської, Львівської, Харківської, Чернігівської та інших областей) стосовно переслідування ними членів профспілкових організацій рятувальників та їх керівників.

Рятувальники звинувачуються у створенні професійних спілок, право на яке вони мали до злочинної влади Януковича, право на яке мають всі пожежні світу і яке нам не повернуто немов демократичною, сьогоденною владою.

На цей час, змушені звернути Вашу увагу на такі ж протиправні дії які мають місце продовжуватися уже і в Полтавській області (начальник ГУ ДСНС В.А.Сологуб).

Законами України Про пожежну безпеку, Аварійно-рятувальні служби тощо, пожежним – рятувальникам гарантувалося право на створення своїх профспілок у відповідність та порядку з чинним законодавством України. Таке ж саме право мали атестовані працівники міліції і воно знайшло своє відображення і в Законі про Національну Поліцію. Це абсолютно відповідає міжнародній та європейській практиці прав людини, де в кожній цивілізованій державі існують поліцейські і пожежні Профспілки.

В чому ж «злочинність» дій рятувальників, які зареєстрували немов незаконні нові, а не совкового типу профспілкові організації рятувальників? Мабуть у тому, що вони бажають виконувати свої обов’язки пов’язані з ризиком для життя в атмосфері права та законодавства. Мабуть у тому, що вони задають незручні питання: «Де моя оплата праці?», «Чому не оплачують надурочні?», «Чому залучають безмежно до надурочних робіт?», «Чому примушують до примусової праці?», «Чому я мушу купувати сам собі повсякденний та спеціальний одяг?», «Чому позбавляють права на працю до пенсії?»...

На сьогоднішній день деякі начальники управління ДСНС дозволяють собі йти всупереч чинному законодавству, принципу верховенства права, основоположному праву людини і навіть своєму безпосередньому керівництву ДСНС України.

Наприклад, саме тепер, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області, В.Сологуб, напевно маючи страх перед створенням галузевих громадських організацій в області, які обов’язково починають моніторинг та громадський контроль за станом речей (про необхідність якого постійно декларує влада) щодо прав та свобод рятувальників, важелями служби хоче «позбутися» голови Первинної профспілкової організації рятувальників м. Лохвиця Полтавської області Дзюби В.В.

З порушенням процедури проведення атестації, за надуманими причинами, за результатами проведеної атестації Дзюба В.В. визнаний немов таким, що не відповідає займаній посаді. 10 років відповідав своїй посаді (бо не задавав «зайвих» питань), а тепер, як став керівником громадської організації, перестав відповідати. Нонсенс!!

Незважаючи на відповідну професійну освіту, «бойового» офіцера позбавляють конституційного права на професію та працю відмовляючи йому в продовженні контракту на новий строк.

ЗУ Про профспілки забороняє звільнення керівників профорганізацій (як було вчинено з Дзюбою В.В. начальником ГУ ДСНС в Полтавській області В. Салогубом) без попереднього дозволу виборних профорганів членами, якого вони є або вищестоящих профорганів.

Це факт прямого втручання посадових осіб в статутну діяльність профорганізацій, яка заборонена чинним законодавством України і відповідно до Кримінального Кодексу України є злочином!

Керівництво ГУ ДСНС у Полтавській області продовжує переслідування громадських активістів, які ні чим не порушують, а навпаки користуються своїми правами. Тому, Правління спілки ініціює порушення кримінальної справи по питанню скоєння злочину В.А. Салогубом з подальшим притягненням його до відповідальності відповідно до ст. 170 Кримінального Кодексу України.

Просимо розглянути наше звернення та надати правову оцінку злочинним діям керівника ГУ ДСНС у Полтавській області В.А. Сологуба.

1

2

Прочитано 714 разів