Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Вівторок, 25 липня 2017 12:37

Мельчуцький Олег Григорович. Голі у вогні чи захищені?

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Українській чиновницькій шоблі брехати на кожному кроці, по будь-якому питанню не проблема, навіть в радість. В цьому тренді і чиновники ДСНС. Проблема у канцеляріїв лише в одному - відповідати за свої слова та за свої вчинки. На жаль проблема переросла в патологію, і лікування для цього випадку тільки одне - ампутація, при чому по самі гланди...

ДСНС України

За сприянням активу Громадської спілки «Бойкот пожежних України» журналісти програми «Наші гроші» провели журналістське розслідування  з розгромним для чиновників ДСНС України висновком - бойовий одяг (одяг захисний) пожежних-рятувальників України – не відповідає навіть мінімальним вимогам якості та захисту.

Після виходу програми «Голі у вогні. Форма пожежних - прогорає за секунди» від 2016.10.03, перший заступник голови ДСНС Мельчуцький О., під час свого візиту у Чернігів, на запитання журналістів про проблеми в ДСНС з неякісним бойовим одягом, який горить відповів, що щоб не було ніяких «інсинуацій», найближчим часом ДСНС України проведе випробування бойового одягу пожежних-рятувальників і запросить на нього журналістів, щоб довести, що бойовий одяг рятувальників України (той, що закуповується ДСНС) якісний та спростувати твердження журналістів (дивитися з 2 хв. 06 сек.  

).

Минуло майже 10 місяців з даної обіцянки, а «віз і досі там» - ані показового випробування, ані якісного бойового одягу у пожежних-рятувальників України немає (крім отриманого за гуманітарною допомогою з Европи).
Тому, просимо вас надати інформацію щодо дати проведення публічного випробування бойового одягу, про бойовий одяг, який закуповується зараз для рятувальників України.

20247716 1926939460891312 7960905198137594142 o

Прочитано 355 разів