Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 22 липня 2017 13:08

Ненажери ніяк не нажеруться. Про УБД рятувальників.

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

"Ненажери ніяк не-нажеруться, коли вам вже сук. луснути?"...

Національне антикорупційне бюро України 
Директору Національного антикорупційного бюро України 
Ситнику А.С.

Генеральна прокуратура України
Генеральному прокурору України 
Луценко Ю.В.

копія: МВС України
Управління запобігання корупції та проведення люстрації

Державна служба України 
у справах ветеранів війни 
та учасників АТО

Копії: Адміністрація Президента України,
Громадські організації учасників АТО.

До Громадської Спілки продовжують надходити звернення працівників ДСНС України з різних областей нашої держави в яких вони просять реагувати на чисельні, на їх думку, зловживання службовим становищем та перевищенням влади посадових осіб місцевих управлінь так і центрального апарату ДСНС України.

В рамках своїх, хоча і обмежених можливостей, за допомогою осіб, які працюють в центральному апараті і лояльні до нашого громадського об’єднання, ми перевірили викладені факти та дійсність осіб – підписантів.

В зв’язку з тим, що наша Спілка, крім викриття зловживань та доведення цієї інформації до відому громадськості та відповідних силових структур, не має інших важелів впливу (крім проведення масових заходів), просимо перевірити дану інформацію на склад злочину чи його відсутність в діях посадових осіб ДСНС та вжити відповідні заходи реагування.

За рішенням правління cпілки та зверненням працівників оперативно-рятувальних підрозділів та ветеранів ДСНС України просимо Вас підтримати наші вимоги до правоохоронних структур держави щодо можливих зловживань з боку посадових осіб центрального апарату ДСНС України з безпідставним наданням статусу учасника бойових дій деяким громадянам.

Одною з перших вимог Комітету сприяння реформ в ДСНС України, який був основою створення нашої Спілки, була - надати рятувальникам, безпосередньо приймаючим участь у ліквідації надзвичайних ситуацій в зоні АТО, які постійно несуть службу на даній території – статусу учасників АТО (учасників бойових дій).

Наше звернення в 2015 році до Президента, Прем’єр-міністра, МВС та ДСНС України, за наполяганням низки народних депутатів та фракцій Верховної Ради України було задоволено на диво без зволікань.

Ми вважали (як зараз виявляється, безпідставно), що нове керівництво ДСНС та МВС України готове розглядати та впроваджувати нові принципи та систему цивільного захисту, провадити реформи. Але це не так. Зараз, нами вбачається (що підтверджується зверненнями працівників ДСНС України), можливість посадовців ДСНС надавати вищевказаний статус призвела до зловживання службовим становищем та впровадження окремої корупційної схеми, в даному випадку з наданням статусу учасника бойових дій та отримання в зв’язку з цим незаконних (безпідставних) привілеїв.

Ми переконані, що рятувальники, які дійсно і постійно виконують свої службові обов’язки з ліквідації надзвичайних ситуацій і які пов’язані з ризиком для життя в зоні АТО, дійсно заслуговують цього статусу і відповідних з цим пільг. 

Але, стало практикою використання короткострокових та тимчасових відряджень нібито з метою інспектування, тощо рятувальних підрозділів в цій зоні, за що ці особи центрального апарату та ряду обласних управлінь (за свідченнями низки працівників) отримують незаслужені статуси та звання на яке не мають право.
Ця практика, за інформацією учасників АТО, волонтерів та ЗМІ, притаманна не лише ДСНС, але і багатьом правоохоронним структурам України.

Тому просимо Вас підтримати нашу вимогу до правоохоронних структур перевірити інформацію про зловживання деякими посадовими особами ДСНС України у наданні статусу учасників АТО (бойових дій) низці працівників та службовців центрального апарату ДСНС України.

1

2

3

4

Прочитано 262 разів