• Головна
  • Новини
  • "Бурхлива діяльність" директора департаменту персоналу ДСНС України, О. Доценко
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Неділя, 02 липня 2017 23:27

"Бурхлива діяльність" директора департаменту персоналу ДСНС України, О. Доценко

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

Бойкот отримує багато відповідей від державних органів різного рівня, і їхній зміст дає нам право стверджувати, що в центральному апараті ДСНС України склалася доволі дивна ситуація. Що б не просили вирішити, чи на щось зреагувати скаржники, відповідь посадових осіб ДСНС України зводиться до одного: «Всі питання вирішуються в місцевих головних управліннях та з місцевими керівниками». Для чого нам в такому разі апарат ДСНС України – невідомо…

Мабуть все ж таки, Комітет сприяння реформ ДСНС України (попередник Бойкоту пожежних України) був правий коли приймав рішення про БОЙКОТУВАННЯ центрального апарату рятувальної служби України.

1

Може ми не праві? Оцініть самі. Притягує, наприклад, керівник незаконно до відповідальності когось на місцях, при цьому, згідно чинного законодавства, вище керівництво має право пом’якшити або навіть скасувати накладене стягнення, але чи роблять вони це? Ні! Автоматично визнають все і вся. Суд скасовує незаконні дії керівництва. Яка реакція ДСНС? Вона відсутня. Елементарного вибачення не дочекаєшся! Чому? А майже дуже зайняті. Чим? А тим, що за дерібаном матеріальних ресурсів служби (який займає баг-а-а-а-ато часу) ніколи їм думати про вогнеборців. Вогнеборців, справжніх, а не тих канцелярських пацюків, які плодяться в державних структурах зі швидкістю прямо пропорційній росту корупції.

Директор департаменту персоналу ДСНС України, О. Доценко, на днях направив нам наступного листа який ні чим не відрізняється від інших безглуздих намагань керівництва ДСНС створити ілюзію «бурхливої діяльності». При минулорічній зустрічі перед ВР України з представниками рятувальних підрозділів та головою ЦК Профспілки працівників держустанов, пан Олександр представлявся нам більш розумною людиною. Нажаль не сталося…

2

3

Що «бредового» в його листі-відповіді? Пояснюємо. 

Ну, як завжди можновладці гадають, що ми не вивчаємо «матеріальну частину», закони та нормативно-правові акти, які регламентують діяльність ДСНС. Тому їхній кожний другий лист починається з витягів із законів посилаючись на які вони, вважають свою позицію вірною. Але ніколи не вважають на основний принцип закріплений в Основному Законі держави, Конституції - верховенство права!
Нетямлючим пояснимо - згідно правової теорії, верховенство права вимагає, щоб усі нормативні правові акти (у тому числі, конституція і законодавство) і уся діяльність державної влади були підпорядковані захисту гідності, свободи і прав людини. Державу, в якій реалізовано верховенство права, називають правовою.

Пан Доценко «втирає нам носа», що немов контракти були «добровільно» підписані всіма атестованими працівниками. Забув (або не знав, що не звільняє…) як 62 пожежних Ужгорода відмовилися переходити на контрактну службу і лише після звільнення деяких зі служби все ж таки підписали їх. Звільнених поновили суди на роботі і для них внесли такі зміни в контракти, від яких вони фактично залишалися кадровими працівниками. Це у «доценків» називається «добровільна угода між громадянином та державою»?
Законодавство каже про те, що контракти взагалі укладаються зі службовцями та робітниками тоді коли не можна прийняти на роботу людину на невизначений строк. Аналогія закону стверджує, що переукладений хоча б раз строковий контракт на новий строк вважається безстроковим.

Доценко чомусь не цитує законодавства, де визначено, що істотна зміна умов праці (наприклад, переведення працівника з безстрокового на строковий договір – що було реалізовано для рятувальників, так званною «контрактною службою») вважається незаконною, а такий контракт не чинним і відповідні нормативні акти та закони нікчемними.

Закони та інші норми не можуть порушувати права людей, тому право вважається вищим за закон (приклад законів 16 січня 2014 року, тощо).
Департамент персоналу прикидаються «дурниками», які не знають, що стала практика по всій системі ДСНС не надавати 2-й примірник контракту (десь дають, а десь ні). Тому стаються пропуски строків звернень за продовженням служби, що у тому рахунку «на руку» «нечистоплотним» керувальникам.

А твердження про те, що немов якщо нема колективного договору з громадською організацією, то між нею і управлінням ДСНС не настають ніякі юридичні взаємовідносини взагалі безглузде! Якщо б громадськім організаціям, що зобов’язані згідно законодавства захищати права громадян та контролювати органи державної влади, потрібен був би якийсь договір чи угода (що однозначно з наданням попереднього дозволу), то сам інститут таких об’єднань втрачав би свій зміст.

Бойкот висловив свою думку у відповіді на лист пану Доценко, і з прикрістю має констатувати що ви, працівники центрального апарату ДСНС України, як і більшість керівництва головних управлінь – безнадійні!

4

5

6

Прочитано 289 разів