Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
П'ятниця, 23 червня 2017 22:25

Знову про Полтавське ГУ

Оцініть цю статтю
(1 Голос)

Упередженість, подвійні стандарти, лицемірство, непрофесійність - ні таке ми до цих пір не чули, коли мова йде про якості начальника ГУ ДСНС у Полтавській області Салогуба В.А. Щоб не бути голослівними, підкріпляємо доказ - відповідь Салогуба В.А. на колективну скаргу на керівництво від особового складу 9 ДПРЧ, про відверту брехню керівництва в атестаційному листі голови профспілкової організації рятувальників Дзюби В.В.

Ця відповідь є підтвердженням тому, хто є справжнім замовником всієї трагікомедії, що розігрується навколо сміливого рятувальника. Повна "відмороженість", незнання законів та їх злочинне потурання зі сторони пана СалогубаВ.А. - це те, як можна в декількох словах прокоментувати його відповідь. Цікаво, що на аналогічну колективну скаргу на "опозиційного" (неугодного) начальника частини Навроцького В.В. від особового складу (що написав її під тиском та за вказівкою самого ж керівництва) реакція Салогуба В.А. була, і реакція майже миттєва - на пана Навроцького В.В. було накладено дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення зі служби.

Нешановний товариш САЛОГУБ - своїми діями, з кожним новим кроком - Ви тільки посилюєте міру покарання для Вас у найближчому майбутньому за свої злочинні дії, зупиніться!

19243064 1910368662548392 3907017186825108431 o

Прочитано 430 разів