• Головна
  • Новини
  • Голові Полтавської обласної організації щодо беззаконня керівництва ГУ ДСНС у Полтавській області
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 22 червня 2017 21:22

Голові Полтавської обласної організації щодо беззаконня керівництва ГУ ДСНС у Полтавській області

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Первинна профспілкова організація рятувальників м. Лохвиця є структурною одиницею районної, обласної та всукраїнської профспілки працівників держустанов, тому звертаємось до керівництва щодо "безпределу" що коїть начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області ВОЛОДИМИР САЛОГУБ, попираючи і порушуючи закони України. Маємо надію на адекватну реакцію. Існує в нашій країні закон та верховенство права, чи все ж таки ні...?

Голові Полтавської обласної організації
Профспілки працівників
державних установ України
Богуш І.В.

Шановна Ірино Василівно!

Змушений довести до Вас інформацію про ситуацію яка склалася у взаємовідносинах між Первинною профспілковою організацією працівників ДСНС м. Лохвиця (далі по тексту ППОП ДСНС м. Лохвиця) та керівництвом Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Останнім часом керівництвом ГУ на мене, Голову ППОП ДСНС м.Лохвиця було накладено дисциплінарне стягнення, при цьому Лохвицька районна організація профспілки працівників державних установ не прийняла рішення щодо надання дозволу до притягнення до дисциплінарної відповідальності, мене як керівника профорганізації, у зв’язку з відсутністю голосів за це рішення, що автоматично означає відмову у наданні згоди. Незважаючи на це, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області В.А.Салогуб все ж таки притягує мене до відповідальності. Крім цього, по такому ж саме сценарію «тиснуть» на члена ППОП ДСНС м. Лохвиця В.В.Навроцького (накладають різні дисциплінарні стягнення та намагаються звільнити з лав ДСНС). 19.05.2017 року від ГУ ДСНС України в Полтавській області до ППОП ДСНС м. Лохвиця надійшло подання про надання згоди на притягнення до дисциплінарної відповідальності у вигляді звільнення зі служби Навроцького В.В. але на загальних зборах рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності НЕ ПРИЙНЯТО, у зв’язку із відсутністю голосів.

Відповідно до Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» (далі Закону), який згідно Прикінцевих положень має право переважного застосування перед іншими законами та нормативно-правовими актами, ст. 41 забороняє і не допускає притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які є членами виборних органів профорганізації, без попередньої згоди органу, членами якого вони є.

Відповідно до ст. 46 Закону Посадові та інші особи, винні в порушенні законодавства про профспілки, несуть дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законів.

У зв’язку з цим, ПРОШУ Вас:

  • створити спільну комісію із залучення правових інспекторів праці профспілок Полтавської області та провести перевірку стосовно даного листа.
  • про прийняте рішення надати письмову відповідь.

 

Профорганізатор ППОП
ДСНС м. Лохвиця                   В.В. Дзюба

19400377 1484693538261851 3261717193739538393 o

19388322 1484693571595181 3496261906723552636 o

Прочитано 244 разів