Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 08 червня 2017 22:56

Колективна скарга на керівництво ДПРЧ-9 м. Лохвиця

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

Продовжуючи опір безправ'ю, 06 червня 2017 року в приміщенні 9 ДПРЧ (м. Лохвиця) відбулися зібрання працівників підрозділу. В результаті обговорення було вирішено написати колективну скаргу на керівництво підрозділу у зв'язку з дискредитацією та оббріхуванням ними начальника караулу, голову первинної профспілкової організації Дзюбу В.В.

Особовий склад не згоден з таким станом речей, з безчинством керівництва частини по відношенню до співробітників, та має намір усіма законними методами зупинити це. Надалі планується ряд заходів спротиву в більших масштабах, у разі, якщо начальник ГУ буде покривати незаконні дії своїх підлеглих.

К О Л Е К Т И В Н А  С К А Р Г А


Колектив 9 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Полтавській області обурений черговою хвилею надання неправдивої інформації, безпідставних звинувачень, негативу та безапеляційної критики викладеної в змісті атестаційного листа від 31 травня 2017 року (додаток 1) на адресу начальника караулу Дзюби Віктора Васильовича, що стало причиною надання НЕГАТИВНОГО ВИСНОВКУ як зі сторони керівництва 1 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області так і зі сторони атестаційної комісії ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Керуючись ст. 40 Конституції України заявляємо про наступне.
Дзюба В.В., проходе службу в нашому підрозділі із 2011 року. За період проходження служби, працював на різних посадах.  З лютого 2014 року працює на посаді начальника караулу. Впродовж 6 років Дзюба Віктор показав себе сумлінною людиною, відповідальним та досвідченим співробітником, який завжди дотримується принципів верховенства права, професійної та ділової етики, набув суттєвого досвіду роботи в Оперативно - рятувальній службі цивільного захисту і завжди прагне до запровадження в пожежно–рятувальний службі передових європейських норм, стандартів і правил.

Саме з цієї причини колектив підрозділу вкрай обурений огульними звинуваченнями зі сторони начальника підрозділу РАДАЄВА АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА, які містяться у змісті атестаційного листа. Ми вважаємо подібні закиди неприйнятними, а обвинувачення – безпідставними. На наше переконання дискредитація Дзюби В.В. пов’язана із створенням і очоленням ним Первинної профспілкової організації працівників ДСНС м. Лохвиця.

До червня 2015 року Дзюба був завжди на доброму рахунку у керівництва (чисельні грамоти та подяки тому є доказом), а після реєстрації профспілкової організації одразу «став поганим».

Ми вважаємо, що дії Радаєва А.О. не що інше як тиск на Дзюбу В.В. та його особиста неприязнь за його активну незламну громадську позицію. Не останню роль відіграє і те, що Радаєв А.О. в червні 2017 року має намір звільнитися зі служби та на наше переконання, впевнений що ніякої відповідальності за вчинені протиправні дії нести не буде.

Беручи до уваги перераховане вище, просимо Вас:
Створити комісію та провести службове розслідування з метою визначення обставин, що спонукали керівництво підрозділу спотворювати факти, оббріхувати та робити наклеп на начальника караулу Дзюбу В.В.
Притягнути посадових осіб підрозділу, винних в наданні недостовірної інформації з метою псування ділової репутації Дзюби В.В. до дисциплінарної відповідальності.
Надати письмову відповідь у визначені законодавством терміни.

 

Прочитано 647 разів