• Головна
  • Новини
  • Харківський Обласний комітет Профспілки працівників держустанов України провів перевірку звернення Голови первинної профорганізації атестованих рятувальників Харкова
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 06 квітня 2017 14:36

Харківський Обласний комітет Профспілки працівників держустанов України провів перевірку звернення Голови первинної профорганізації атестованих рятувальників Харкова

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Нарешті! «Бабульки» (від слова бабця) прокинулись від дрімучого сну.
Харківський Обласний комітет Профспілки працівників держустанов України провів все-таки перевірку звернення Голови первинної профорганізації атестованих рятувальників Харкова, щодо порушення прав членів профспілки та втручання в статутну діяльність організації з боку керівництва ГУ ДСНС в Харківській області.

Треба відзначити, що це - перегляд звернення рятувальників-профспілковців до ЦК , а першого разу харківські «бабульки» були «сліпі і незрячі» і порушень виявлено не було. Втім, дякуємо за підтримку все одно, бо у тім є реалії нашого сьогодення. 

В перевірці фактів перевищення та зловживання владою (керівництвом Харківського ГУ) приймала участь і Інспекція праці Об’єднання профспілок, що значно посилює значення висновку комісії.

Згідно Довідки (див. скани), чітко визначено, що профорганізація харківських пожежних є законною, діючою і її легітимність не скасована судом. Приведенні підтвердження фактів порушень чинного законодавства України начальником ГУ, Волобуєвим. Накази про притягнення до дисциплінарної відповідальності низки членів профспілки визнано невмотивованими, безпідставними та незаконними.

Ясно, що на думку перевіряючих вплинуло рішення суду по справі незаконного притягнення до дисциплінарної відповідальності командира відділення, члена профкому, Миколи Кокарєва, який показав свою мужність не лише в боротьбі з вогнем але і із злочинною системою. 
З Довідки чітко стає ясно, що створення профорганізації та притягнення їх керівників до відповідальності пов'язані між собою факти тому, що до цього ніхто з рятувальників-профспілковців до дисциплінарних стягнень не притягувався не зважаючи на тривалі строки служби.

І саме головне: чітко визначено, що "зі сторони керівництва ГУ ДСНС України у Харківській області присутні всі наявні ознаки про перешкоджанню законній діяльності профспілкових організацій у супереч нормам ЗУ «Про профспілки їх права та гарантії діяльності»"!!!!! А це вже тягне на кримінальну відповідальність Волобуєва (у відповідність з ст.. 170 ККУ), якому Бойкот пожежних України пропонує право вибирати - чи виправні роботи на строк до двох років, чи все ж таки позбавлення волі на строк до трьох років... 

Вибирай Шурка!

1

2

3

Прочитано 287 разів