У зв'язку з нахабним втручанням керівництва Головного управління ДСНС України у Запорізькій області у статутну діяльність Первинної профспілкової організації працівників ДСНС м. Запоріжжя ВИМАГАЄМО від Національної поліції - негайного порушення кримінальної справи проти посадових осіб ГУ ДСНС України в Запорізький області у відповідність з 170 статтею КК України, виявити та притягнути до відповідальності як виконавців (начальників підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України в Запорізькій області (начальників ДПРЧ-1,2,3,4,6,27,28,29) так і замовника цього злочину – безпосередньо начальника Головного управління ДСНС України в Запорізькій області - О.М.Лепського.

Намагався по максимуму прибрати "воду" з відео але все одно кіно вийшло велике. 
Для наших нащадків, для історії - показове відео про профнепридатність юридичного відділу ГУ та їх повну профанацію до поняття Закону та верховенства права в Україні.

Справа про захист честі і ділової репутації від начальника навчального пункту АРЗСП ГУ ДСНС України в Запорізькій області Осипенко І.М проти голови профспілкової організації рятувальників Писарського М.О. 

Як обіцяв, детально розповів про свій позов до суду (загальна кількість 3 (ТРИ) штуки від 3 (ТРЬОХ) рятувальників) з вимогою розірвати контракт на службу у зв'язку систематичним невиконанням умов контракту керівництвом головного управління ДСНС України в Запорізькій області. 

Субота, 01 вересня 2018 15:21

Профспілка незаконна?

"Юрист" головного управління ДСНС України в Запорізькій області ПІХУЛЯ "возомнил" себе судом... Керовальники ГУ, певно в білій гарячці висунули версію про те, що наша профспілка виявляється незаконна.

Як і обіцяли, сьогодні привезли ще позовів до суду, шість штук ... Три позови по зарплаті - керівництво ГУ вирішило якщо "беспределить" то по повній виплативши в цьому місяці нам копійки, та три позови на розрив контракту з ГУ ДСНС України в Запорізькій області у зв'язку з систематичним порушенням умов контракту зі сторони керівництва - за нашими рапортами вони нас звільнять не хочуть, ну-ну.

Чиновники ГУ ДСНС України в Запорізькій області — Піхуля, полковник Головань і полковник Прус "на манєже одни и те же" вважають, що державна будівля то є їх власність, а державна служба то є їх власне феодальне царство.

Випробування на міцність тиском і профспілкою, яку не пройшов жодний державний орган доведеться пройти Запорізькому окружному адміністративному суду. Побачимось!

Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Чернігівського адмін. суду, який визнав наказ УДСНС України у Чернігівській області "Про звільнення зі служби цивільного захисту" голови профспілки пожежних-рятувальників Чернігова незаконним!!!

Генерал-майор Олексій Лепський, полковник Микола Головань, полковник Руслан Прус – фальшуючи "справи" проти нашої Профспілки рятувальників, ви вчиняєте незаконні дії за які ви неодмінно понесете покарання (звісно в правовому полі).

Попереду нашій Профспілці ще прийдеться у судовому порядку доводити, що полковник Головань (заступник нач. ГУ ДСНС в м. Запоріжжя) та полковник Прус (нач. кадрів) - злодії в погонах (всі докази на відео - виконання злочинних наказів, дії (бездіяльність) в супереч законодавства України, протизаконні дії з використанням службових повноважень до того ж у злочинній змові групою осіб).

Прямий етер з пожежно-рятувального підрозділу м. Запоріжжя: коротко про боротьбу рятувальників за свої права та зміни у службі на краще та про спротив цій боротьбі численного кабінетного дармоїдного керівництва...

Заступник начальника ГУ Головань - на відео в різних "іпостасіях". За всю службу не ліквідувавши жодної пожежі, ствола пожежного в руках, на пожежі не тримавши - став різко розбиратися в пожежних зілах, "тонкостях" пожежної служби, волонтерському русі та "вміло" очолювати так званні комісії з проведення так званих службових розслідувань... Профі одним словом, немає що й сказати.

Сьогодні у нас був справді насичений ранок (буде ще одне відео крім цього).

З самого ранку (але після здачі чергування) до підрозділу прибув «штабець» (штабом пожежогасіння або оперативним відділом язик не повертається їх назвати).

Сторінка 1 із 9