Як і обіцяли, сьогодні привезли ще позовів до суду, шість штук ... Три позови по зарплаті - керівництво ГУ вирішило якщо "беспределить" то по повній виплативши в цьому місяці нам копійки, та три позови на розрив контракту з ГУ ДСНС України в Запорізькій області у зв'язку з систематичним порушенням умов контракту зі сторони керівництва - за нашими рапортами вони нас звільнять не хочуть, ну-ну.

Чиновники ГУ ДСНС України в Запорізькій області — Піхуля, полковник Головань і полковник Прус "на манєже одни и те же" вважають, що державна будівля то є їх власність, а державна служба то є їх власне феодальне царство.

Випробування на міцність тиском і профспілкою, яку не пройшов жодний державний орган доведеться пройти Запорізькому окружному адміністративному суду. Побачимось!

Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Чернігівського адмін. суду, який визнав наказ УДСНС України у Чернігівській області "Про звільнення зі служби цивільного захисту" голови профспілки пожежних-рятувальників Чернігова незаконним!!!

Генерал-майор Олексій Лепський, полковник Микола Головань, полковник Руслан Прус – фальшуючи "справи" проти нашої Профспілки рятувальників, ви вчиняєте незаконні дії за які ви неодмінно понесете покарання (звісно в правовому полі).

Попереду нашій Профспілці ще прийдеться у судовому порядку доводити, що полковник Головань (заступник нач. ГУ ДСНС в м. Запоріжжя) та полковник Прус (нач. кадрів) - злодії в погонах (всі докази на відео - виконання злочинних наказів, дії (бездіяльність) в супереч законодавства України, протизаконні дії з використанням службових повноважень до того ж у злочинній змові групою осіб).

Прямий етер з пожежно-рятувального підрозділу м. Запоріжжя: коротко про боротьбу рятувальників за свої права та зміни у службі на краще та про спротив цій боротьбі численного кабінетного дармоїдного керівництва...

Заступник начальника ГУ Головань - на відео в різних "іпостасіях". За всю службу не ліквідувавши жодної пожежі, ствола пожежного в руках, на пожежі не тримавши - став різко розбиратися в пожежних зілах, "тонкостях" пожежної служби, волонтерському русі та "вміло" очолювати так званні комісії з проведення так званих службових розслідувань... Профі одним словом, немає що й сказати.

Сьогодні у нас був справді насичений ранок (буде ще одне відео крім цього).

З самого ранку (але після здачі чергування) до підрозділу прибув «штабець» (штабом пожежогасіння або оперативним відділом язик не повертається їх назвати).

Шановні друзі! У зв'язку з ситуацією яка склалася та продовжує загострюватись у взаємовідносинах між профспілкою рятувальників м. Запоріжжя та керівництвом ГУ ДСНС у Запорізькій області за рішенням колективу ми розпочинаємо цикл відео звернень у прямому етері про те, що відбувається.

Сьогодні, як і було заплановано раніше, в ГУ ДСНС України в Запорізькій області відбулася зустріч членів Комісії профспілкового комітету профспілки рятувальників м. Запоріжжя з керівництвом ГУ (т.в.о. нач. управління, троє заступників начальника ГУ, начальник ЗМУ, начальник ОКЦ, ще одна поважна особа).

Реформи в ДСНС – члени профспілки-рятувальники, які мають активну громадську позицію та висвітлюють питання порушення керівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій прав рятувальників отримують від них чергові дисциплінарні стягнення. Оскаржуємо незаконні дії керівництва у суді знаємо, що ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

Продовжуючи тісну і плідну співпрацю профспілки рятувальників м. Запоріжжя з адміністрацією Головного управління ДСНС України в Запорізькій області повідомляю наступну інформацію: за дорученням Профспілкового комітету, сьогодні було домовлено (через приймальну ГУ) про зустріч представників Профспілкової комісії з т.в.о. начальника ГУ Володимиром Матросовим 07-06-2018р. (четвер) об 10-00 щодо питань наявності недостовірної інформації (оббрехування) стосовно дій рятувальників яка міститься в Огляді ГУ про проведення НПЗ (та декількох інших питань про порушення прав рятувальників посадовими особами ГУ).

Ті "керОвальники" ГУ ДСНС України в Запорізькій області, які не нехтують на чорне казати біле і навпаки вирішили зробити «правдивий» Огляд за результатами проведення НПЗ (нічних перевірочних занять) за участю рятувальників-профспілковців.

Сторінка 1 із 9