Реформи в ДСНС – члени профспілки-рятувальники, які мають активну громадську позицію та висвітлюють питання порушення керівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій прав рятувальників отримують від них чергові дисциплінарні стягнення. Оскаржуємо незаконні дії керівництва у суді знаємо, що ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

Продовжуючи тісну і плідну співпрацю профспілки рятувальників м. Запоріжжя з адміністрацією Головного управління ДСНС України в Запорізькій області повідомляю наступну інформацію: за дорученням Профспілкового комітету, сьогодні було домовлено (через приймальну ГУ) про зустріч представників Профспілкової комісії з т.в.о. начальника ГУ Володимиром Матросовим 07-06-2018р. (четвер) об 10-00 щодо питань наявності недостовірної інформації (оббрехування) стосовно дій рятувальників яка міститься в Огляді ГУ про проведення НПЗ (та декількох інших питань про порушення прав рятувальників посадовими особами ГУ).

Ті "керОвальники" ГУ ДСНС України в Запорізькій області, які не нехтують на чорне казати біле і навпаки вирішили зробити «правдивий» Огляд за результатами проведення НПЗ (нічних перевірочних занять) за участю рятувальників-профспілковців.

Оскільки останнім часом Профспілковий комітет нашої профорганізації стикається зі сторони керівництва з таким совковим явищем як непублічність, "режимність" та "скритність", з перешкоджанням вільному доступу членів профкому до пожежно-рятувальних підрозділів та адміністративних будівель ГУ ДСНС, з забороною проводити фото і відео-зйомку, то нами прийнято рішення поставити крапки над і отримати офіційні роз'яснення щодо цих питань від КМУ, ДСНС та ГУ.

Хоча прогрес в конструктивній співпраці з керівництвом ГУ ДСНС України в Запорізькій області на зараз відсутній (дивіться сьогоднішнє відео з одного із етапів нашого намагання взаємодіяти з ними), але протиправні дії і тиск на членів профспілкових організацій зі сторони керівництва ГУ на зараз припинилися.

За рішенням правління ГС "БПУ" до КМУ, МВС, ВРУ направлено заяву про порушення основоположних прав людини на оплату праці в ДСНС України.

Нарешті, перша реакція ДСНС України на наші листи щодо співпраці! Сьогодні, комісія з внутрішньої безпеки ДСНС почала ряд заходів з реагування на скаргу рятувальників м. Запоріжжя і області і нашої профспілкової організації щодо хабарництва на навчальному пункті АРЗСП ГУ ДСНС України в Запорізькій області.

Протягом останнього місяця керівництвом ГУ (та підлеглими йому керівниками) були притягнені до дисциплінарної відповідальності (у всіх трьох випадках НЕЗАКОННО) троє рятувальників - членів вибірних органів профспілкових організацій. Така активізація в діях керівництва явно вказує на упередженість у відношенні до профспілковців та намагання чинити тиск, щоб в свою чергу перешкоджати діяльності профспілкових організацій.

Щирість, на сьогодні дуже дефіцитна якість людей, особливо чиновників (державних службовців). Наші місцеві чиновники (адміністрація ГУ ДСНС України в Запорізькій області) на жаль, в цьому питанні не виключення.

Нарешті Головне управління надіслало хоч одну відповідь на хоч один із листів профспілкового комітету ППОП ДСНС м.Запоріжжя.

Понеділок, 07 травня 2018 15:39

Дива в ГУ ДСНС Запорізької області

Тільки спільна плідна і конструктивна співпраця в зв'язці - рятувальники+представники ЗМІ+представники адміністрації (керівництво ДСНС) здатна на справжні дива.

Продовжуючи тісно, плідно і конструктивно взаємодіяти з ГУ ДСНС України в Запорізькій області, з ДСНС України працюємо не покладаючи рук на громадських засадах, в вільний від служби час БЕЗКОШТОВНО! Дякуємо за співпрацю і разом до світлого майбутнього.

Сторінка 1 із 8