Неділя, 30 жовтня 2016 21:07

#6. Кругова порука ДСНС

Оцініть цю статтю
(3 Голосів)

Трендом останніх днів в інформаційному просторі Україні є вивчення та шокуючі відомості про власність чесних заробітчан - чиновників України. 
Не будемо відставати і ми у цьому питанні, але зробимо акцент не на власності (хоча в цьому напрямку теж є куди дивитись), а на дещо іншому, більш показовому, про що ми дізналися завдяки е-декларуванню.

Перед тим як розповісти коротку, але показову та сумну історію, все ж таки хочеться наголосити чиновникам, посадовцям ДСНС на тому, що даремно ви (частина з вас) так легковажно відноситься до заповнення е-декларацій. Цього разу заповнення декларації - "як небудь - через раз" може мати для вас наслідки згідно кримінального законодавства України. Це чудово розуміють деякі чиновники, зокрема і ті, що мають набагато більше можливостей та впливу "зам'яти справу" ніж ви. Наприклад, прем'єр-міністр Гройсман, який, як би йому не хотілося, але задекларував своє багатства (принаймні частину) - готівки на 1,5 млн доларів, 12 коштовних годинників, 4 земельні ділянки, інше нерухоме майно: 1051,6 кв. м; 112,8 кв. м; 111,2 кв. м; 143,5 кв. м; 736,9 кв. м. і т.д. 
Але дякуємо вам - "керовальники" ДСНС, що захотіли частково приховати свої статки - це мінус для вас і козир нам, дякуємо. 
Тепер стосовно сумної історії.

09 вересня 2016 р. Громадська спілка Бойкот пожежних України направила міністру МВС Авакову А.Б., Директору НАБУ Ситнику А.С. і КОПІЮ Голові ДСНС України Чечоткіну М.О. листа №41/91-92/16, за назвою "ЗАЯВА про злочин" (корупційне правопорушення). В цьому листі повідомлялося про корупційні діяння начальника ГУ ДСНС м. Харкова пана Волобуєва. Одним з корупційних порушень, про які йшлася мова є те, що Волобуєв О.В. що являється посадовцем який є суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України Про засади запобігання і протидії корупції (згідно підпункту д, пункту 1, статті 3, розділу І) порушує вимоги даного Закону, а саме частину першу Статті 27 - Обмеження спільної роботи близьких осіб. Ми з'ясували, що Донька Волобуєва - Волобуєва Анна Олександрівна працює в системі ДСНС під безпосереднім керівництвом свого татуся. 

Доповідаємо, що відповіді на нашу заяву немає до сих пір.

А тепер про сумне, яке у тому числі пояснює такий стан речей. 
Як виявляється, судячи з декларації Голова ДСНС, пан Чечоткін САМ аналогічним чином ПОРУШУЄ цей же закон, і цю ж статтю.

Чечоткін Микола Олександрович
Згідно відомостей декларації Чечоткіна, його донька - Чечоткіна Вероніка Миколаївна отримує заробітну плату від цитуємо "Назва компанії: Державна служба України з надзвичайних ситуацій працює в ДСНС". 
Приїхали. Кругова порука. Відчуття безкарності. Приклад всім.

dochka

Звертаємося все ж таки до Міністра Авакова та Директара НАБУ Ситника - суспільство вимагає змін, і одну з основних - ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ! 
Чекаємо на вашу реакцію.

На кінець, зацитуємо частину заяви, про Волобуєва, але частково вона стосується і Голови ДСНС, і впевнені не одного високого керівника служби на місцях: 
"Підводячи підсумки сказаного викликає велике занепокоєння і розпач за долю як Служби порятунку так і держави в цілому, коли керівники, державні службовці такого рівня, як Волобуєв О.В. мало того, що допускають у себе в підпорядкуванні розквіт корупційних явищ (Скарга про випадки корупційних явищ в Харківському гарнізоні до Вас від ГС БПУ №35/86-16 від 17.08.2016р.), так ще й особисто, в брутальній формі порушують антикорупційне законодавство. При цьому пан Волобуєв О.В. використовуючи всі можливі важелі адміністративного ресурсу усіляко бореться з тими людьми, котрі намагаються висвітлити ці ганебні явища (Скарга до Вас від профспілкової організації рятувальників м. Харкова Про переслідування та перешкоджання діяльності активістів, №19 від 08.08.2016р.).

На нашу думку, керівник такого рівня, як Волобуєв О.В., який повинен бути прикладом в додержанні Законів України для всього особового складу, і при цьому сам їх порушує, показуючи приклад порушення законодавства всім, має понести саме суворе покарання (у діях Волобуєва О.В. нами вбачаються наявні кваліфікуючі ознаки, за які має наступити і кримінальна відповідальність (зловживання владою або службовим становищем – ст.364 КК України, службове підроблення – ст.366 КК України, службову недбалість – ст. 367 КК України)"... 

1

2

3

Прочитано 1206 разів