Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Вівторок, 25 жовтня 2016 15:23

#5. Дніпропетровська область. Примусова передплата відомчих видань

Оцініть цю статтю
(2 Голосів)

До Відділу нагляду та боротьби з корупцією в ДСНС ГС "БПУ" від рятувальників України почала надходити інформація, яка притаманна нашій службі в данну пору року. Фермери косять хліб на полях влітку, а керівники ДСНС розпочинають "косити бабло" з рятувальників восени. До закінчення року, в підрозділах ДСНС України починається масовий пресинг рятувальників по ПЕРЕДПЛАТІ "ручних", нікому непотрібних, але таких, які приносять стабільний прибуток ВІДОМЧИХ ВИДАНЬ Головних управлінь ДСНС.

У зв'язку з цим, ГС "БПУ" направляє лист-вимогу до керівництва ДСНС та МВС України: ПРИПИНИТИ РЕКЕТ та безлад підлеглих керівників по вимаганню грошей у рятувальників, що і так служать та виживають зі своїми родинами, в такий скрутний час для нашої країни, майже жебракуючи...

А всім керівникам та начальникам хочемо окремо наголосити - хоча грошей від передплати газет та журналів вам і "не світить" побачити, але при цьому ВСІ ВИ є співучасниками і головними виконавцями кримінального злочину, і у разі, коли справедливість все ж таки рано чи пізно переможе - саме ВИ (а не високі начальники, що рахують гроші) будете відповідати за ПРИМУС рятувальників до передплати відомчої макулатури.

Також звертаємося до всіх рятувальників України - ДОСИТЬ МОВЧАТИ, починайте озвучувати про всі неподобства, корупційні та інші зловживання ваших керівників та звертайтесь з цією інформацією у відповідні органи або, як мінімум, до нас. 
Під лежачій каміння вода не тече, змінюємо систему РАЗОМ!

P.S. От і з'явився гарний привід перевірити на "справжність" профспілкову організацію пожежних пенсіонерів ПРОФСПАС, що діє в м. Дніпро, Дніпропетрвської області. Тим паче, "контакт" з начальником ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Кульбачем А.А. у них налагоджений добрий та тісний. І це напевно означає, що дане "неприємне" питання має вирішитись майже миттєво. Ну а якщо ні, то ми з радістю підтримаємо наших Дніпровських колег в акції-протесті рятувальників-профспілковців м. Дніпро проти "беспредела" керівництва ГУ.

1

2

Прочитано 450 разів