• Головна
  • Корупція в ДСНС
  • Київ. «Дерибан» державних коштів успішно продовжується. І як ДСНС спонсорує країну агресора!!!
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Субота, 15 жовтня 2016 18:07

Київ. «Дерибан» державних коштів успішно продовжується. І як ДСНС спонсорує країну агресора!!!

Оцініть цю статтю
(5 Голосів)

Це, ймовірно, приклад для всіх, як такий «дерибан» потрібно робити показує вже столиця! 
Після низки резонансних пожеж, протестних акцій рятувальників, листів до ДСНС та роботи громадської організації «Бойкот пожежних України», яка об'єднує профспілкові організації рятувальників з різних областей України на ДСНС врешті-решт почали звертати увагу та навіть почали виділяти кошти, у тому числі на покращення матеріально-технічного забезпечення Служби.

Але наші чиновники не були б нашими чиновниками, якщо б такі довгоочікувані гроші, не розпочали б ПИЛЯТИ, при цьому закуповуючи переважно «фуфло»

Декілька днів назад вийшов сюжет програми "Наші гроші" про якість того бойового одягу, який почала закуповувати ДСНС для пожежних.


Висновок один – вітчизняний виробник бойового одягу для пожежних, зокрема фірми "ПІРЕНА" та "ТАЛАН" виробляють неякісний одяг, який важко назвати захисним. Що ж ви хотіли – за такі кошти і отримуйте "фуфло" (хоча ті хто робить "фуфло" для рятувальників – самі являються таким же…). 
Після чого, так би мовити, щоб закріпити успіх та показати засвоєння пройденого матеріалу Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві провело тендер на закупівлю партії бойового одягу для пожежних. 
(Тендер на сайті "Prozzoro")

Тепер вирішено витратити значно більше коштів – хотіли ж недешево? Закуплено 130 комплектів бойового одягу по 9234 грн. 
Як завжди критерієм вибору переможця (офіційно) була ЦІНА (нажаль, не ціна життя рятувальника). 
В тендері брали участь дві компанії-виробники - ТОВ "LEGIO" та маловідома ТОВ ФІРМА МАРІТА (сайту компанії не знайдено) 
Виграла тендер фірма - ТОВ "LEGIO". Вже радує, що не ПІРЕНА та Талан. Але є НЕ одне "АЛЕ".

Як кажуть знаючі люди, ТОВ ФІРМА МАРІТА (мов би «конкурент» на тендері) являється напівфіктивною компанією, дочкою ТОВ "LEGIO". І участь у тендері її була суто формальна – для того щоб відбувся сам тендер. 
По друге, як завжди в тендерній документації (дивіться в документах тендеру на прозоро) прописані технічні вимоги до продукції, чітко під конкретного виробника, а саме фірму ТОВ "LEGIO".

prozzoro
Наприклад, в вимогах до матеріалу вказано: Тканина основа: арамідне волокно 100%, щільність 260г / м2, обробка МВО. 
Заходячи на сайт ТОВ "LEGIO", бачимо в описі бойового одягу ті самі параметри.

tkanynaPiroviteksТаких параметрів під цього виробника в вимогах даного тендеру немало. Тепер зрозуміло чого ПІРЕНИ і Талану немає в учасниках.

Йдемо далі. Ця компанія виробляє 2 типу бойового одягу – «Костюм для защиты пожарного (Пировитекс)» та «Костюм для защиты пожарного (БОП-1 Номекс)». 
Перший на основі тканини Піровітекс виробництва Компанії «АСО», а другий з тканини Nomex Outershell, виробництва Theodolf Fritsche, Німеччина. 
Звісно ГУ ДСНС у м. Києві вибрало те, що дешевше - «Костюм для защиты пожарного (Пировитекс)».

Костюм для защиты пожарного (Пировитекс)
Проаналізувавши якість двох видів костюмів, можна сказати наступне. «Костюм для защиты пожарного (БОП-1 Номекс)» (той що керівництвом не вибрано) зроблений з тканини, що поставляеться з Німеччіни разом з усім захисним шаром (підкладка та інше) – тому бойовий одяг з нього (якщо НЕнапартачили при пошиві) є якісним продуктом на кшталт європейського.

А «Костюм для защиты пожарного (Пировитекс)» (під який було «заточено» вимоги тендеру) має в основі тканину Пировитекс (більш-менш якісну) але захисні шари з звичайних матеріалів – названих - «плащевка, полотно нетканное, подкладка огнетстойкая», які на повірку виявляються звичайним утеплювачем, матеріалом без спеціальних захисних та інших (що необхідні) властивостей. 
Знаючі люди кажуть – російські «бойовки» теж робляться на основі тканини Піровітекс, але матеріали інших шарів там спеціальні, і разом такий бойовий одяг більш-менш якісний (в порівняні з нашими Піренами та Таланами), але у такому вигляд у яком ТОВ "LEGIO" робить з Піровітексу бойовий одяг таке ж «фуфло» як і від Пірени та Талану.

Йдемо ще далі. 
Фірма-виробник матеріалу «Піровітекс» - РОСІЙСЬКА, знаходиться в м. Санк-Петербург.

Виходить ДСНС України через компанію ТОВ "LEGIO" (до речі її сайт повністю російськомовний), щоб не порушувати тренд взятий вищим керівництвом держави (по різним напрямкам) цілеспрямовано (прописуючи умови тендеру під цю компанію) спонсорує країну агресора? 
Ще один штрих - 05.11.2010 року!!! Даний БОП був перевірений УкрНДІПБ МНС України... на підставі протоколу випробування від 2010 року!!! Державний центр сертифікації ДСНС України видає ТОВ Легіо сертефікат № UA.TR.056.0014-15 від 24. липня 2015 року!!!!... розбіг в 5 років... та і війна не війна!!!! 
СБУ, а-у??!!!!!!! 

Йдемо ще далі. Ціна? Поки ми очікуємо на офіційну відповідь про вартість комплекту бойового одягу "Костюм для защиты пожарного (Пировитекс)" від компанії ТОВ "LEGIO", як отримаємо - порівняємо з ціною закупівлі ДСНС. 
Але як кажуть все ті ж знаючі люди, ціна в 9234 для бойового одягу такої якості – це занадто, є захисний одяг, наприклад білоруського виробництва, що на декілька тисяч дешевше та набагато якісніший.

Зробивши невеликий пошук в мережі, ми знайшли оголошення від 25 лютого 2016 про продаж такого захисного одягу у нас в Україні (Дошка оголошень OLX). Ціна комплекту на кінець зими 2016 року складала - 5500 грн. 
Нам все зрозуміло - в країні інфляція (хоча індексувати її ніхто не спішить) але з 5500грн. до 9234 грн. за півроку – то занадто.

olx
Підводячи підсумок – ДСНС-чиновники вкотре купують гівно (орієнтуючись не на якість, а на ціну), купують за завищеними цінами при цьому ще й спонсорують державу-агресора - РОСІЮ
"Молодці" ДСНС, так тримати!

P.S. Всі найдені матеріали передаємо у відповідні служби, далі буде… 

Прочитано 1087 разів