Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Четвер, 29 вересня 2016 23:14

Найдорожчий RENAULT FLUENCE для ДСНС в Івано-Франківській області

Оцініть цю статтю
(0 Голосів)

Виявили ще одних марнотратників, у яких (як їм вважається) в гарнізоні пожежні взуті-обуті та нагодовані і їздять на новеньких пожежних авто. Пане Чечоткін, може вже треба звернути увагу на цих панів поки за них і Вас не взнали?
Знайомтесь - полковник Чернецький В.В., начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області разом із своєю командою.
Те що у цих панів в житті все добре склалося видно з фото (хотілося б щоб так виглядали справжні рятувальники), але все ж таки щось не так в їхньому королівстві...

Ми знайшли чого ж все-таки не вистачає для повного щастя цим панам! А не вистачає - Спеціалізованого оперативного автомобіля на базі легкового автомобіля, для виконання рятувальних робіт та забезпечення оперативного прибуття до місць виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій мобільних оперативних груп.
І як не дивно, цим авто виявляться - сучасний, моделі 2016 року, самий дорогий в лінійці авто що пропонується - RENAULT FLUENCE.
Виходячи з опису технічної документації - вимог тендеру, вся спеціальність цього авто зводиться до наявності - двух автомобільних радіостанцій, проблискових маячків і гучномовця і скриньок у багажнику для для зберігання апарату захисту органів дихання (ми так розуміємо 1 штука).
Питання про те, як на цьому легковому авто, типу седан, будуть виконуватись рятувальні роботи залишається відкритим (як і в попередніх випадках марнотратників з других гарнізонів).
Зате питань до вимог тендеру, які озвучили керовальники на кшталт - підігрів сидінь, двузонний клімат-контроль, імпульсні електросклопідіймачі, 2016 рік випуску, ціна на авто - 650 000 грн - у нас не виникає.
Чергова бричка за 650 тисяч грн. для пересування "полковничних дуп" (650 тисяч грн. - грошей платників податків, країни яка перебуває в економічній кризі, для служби де пожежні в брезентових костюмах гасять пожежі і т.д.).
Далі буде...

rozzoro

avto

kerovnikifuuuuu

Прочитано 771 разів