Неділя, 30 жовтня 2016 21:07

#6. Кругова порука ДСНС

Трендом останніх днів в інформаційному просторі Україні є вивчення та шокуючі відомості про власність чесних заробітчан - чиновників України. 
Не будемо відставати і ми у цьому питанні, але зробимо акцент не на власності (хоча в цьому напрямку теж є куди дивитись), а на дещо іншому, більш показовому, про що ми дізналися завдяки е-декларуванню.

До Відділу нагляду та боротьби з корупцією в ДСНС ГС "БПУ" від рятувальників України почала надходити інформація, яка притаманна нашій службі в данну пору року. Фермери косять хліб на полях влітку, а керівники ДСНС розпочинають "косити бабло" з рятувальників восени. До закінчення року, в підрозділах ДСНС України починається масовий пресинг рятувальників по ПЕРЕДПЛАТІ "ручних", нікому непотрібних, але таких, які приносять стабільний прибуток ВІДОМЧИХ ВИДАНЬ Головних управлінь ДСНС.

Це, ймовірно, приклад для всіх, як такий «дерибан» потрібно робити показує вже столиця! 
Після низки резонансних пожеж, протестних акцій рятувальників, листів до ДСНС та роботи громадської організації «Бойкот пожежних України», яка об'єднує профспілкові організації рятувальників з різних областей України на ДСНС врешті-решт почали звертати увагу та навіть почали виділяти кошти, у тому числі на покращення матеріально-технічного забезпечення Служби.

Виявили ще одних марнотратників, у яких (як їм вважається) в гарнізоні пожежні взуті-обуті та нагодовані і їздять на новеньких пожежних авто. Пане Чечоткін, може вже треба звернути увагу на цих панів поки за них і Вас не взнали?
Знайомтесь - полковник Чернецький В.В., начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області разом із своєю командою.
Те що у цих панів в житті все добре склалося видно з фото (хотілося б щоб так виглядали справжні рятувальники), але все ж таки щось не так в їхньому королівстві...

Продовжуємо свою доповідь про випадки "мародерства" керівників ДСНС, що відбуваються прямо зараз, в ці дні.
Головне управління ДСНС України у Донецькій області (начальником в якому пан Ільченко М. В.) в майбутньому тендері (26.09.2016), за бюджетні кошти, кошти платників податків, у розмірі 1 200 000 грн має намір придбати "Спеціалізований оперативний автомобіль на базі легкового автомобіля підвищеної прохідності".

Понеділок, 19 вересня 2016 19:38

Skoda Octavia A7 Ambition для ДСНС Кривого Рогу

Розпочинаємо свої публікації з майбутнього надбання керівництва Державного воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій:
Автомобіль Skoda Octavia A7 Ambition 1.4 TSI/110kW (150 л.с.).